1. Головна
  2. Новини
  3. Google Cloud Financial Services Summit 2021 – змінимо точку зору на галузь разом!

Google Cloud Financial Services Summit 2021 – змінимо точку зору на галузь разом!

0

Запрошуємо долучитися до травневого саміту та дізнатися, як керівники та клієнти Google Cloud обговорюють останні тенденції, що впливають на майбутнє фінансових послуг.

Приєднуйтесь до лідерів думок та колег з усього регіону EMEA для участі в ексклюзивних круглих столах, надихаючих сесіях, дискусійних форумах та історіях успіху клієнтів, які досліджують трансформуючу силу хмарних технологій в сучасній індустрії фінансових послуг.

Відвідуйте засідання, присвячені ринкам капіталу, банківській справі, платежам та страхуванню, та послухайте розповіді клієнтів, що діляться своїм досвідом. Приєднуйтесь до сесій, які присвячені питанням стабільності, відкритого банківського обслуговування, динамічного ціноутворення на страхування, управлінню різкими стрибками транзакцій в платежах, революції ринкових даних та багато іншого.

Спілкуйтеся зі своїми колегами та експертами. Ознайомтеся з провідними рішеннями фінансової галузі та візьміть участь в інтерактивному форумі питань та відповідей, щоб отримати відповіді від експертів та партнерів Google Cloud в режимі реального часу.

Дата та час: 27 травня 2021 р., з 12.25-15.00

Реєструйтеся вже зараз!

Предыдущая новость
Google BigQuery – лідер в Forrester Wave 2021 року: хмарне сховище даних
Следующая новость
Google анонсують оновлення в Google Docs

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню