1. Головна
  2. Новини
  3. Google Cloud – лідер у галузі вбудованої платформи безпеки Forrester Wave™ в області IaaS

Google Cloud – лідер у галузі вбудованої платформи безпеки Forrester Wave™ в області IaaS

0

Forrester у звіті за IV квартал 2020 р. назвав Google Cloud лідером у галузі вбудованої платформи безпеки Forrester Wave™ в області “інфраструктура як послуга” (IaaS)

У звіті Forrester оцінює можливості безпеки власних платформ провідних постачальників “інфраструктури як послуга” (IaaS) і показує, як кожен постачальник оцінює свої показники і допомагає фахівцям з безпеки та ризиків (S&R) зробити правильний вибір.

Forrester провели оцінку на основі 29 критеріїв всіх постачальників вбудованої безпеки платформи «інфраструктура як послуга» (IPNS)* і виділили сім найбільш значущих з них – Alibaba, Amazon Web Services (AWS), Google, Huawei, IBM, Microsoft та Oracle.

*Сучасні можливості хмарних IPNS йдуть набагато далі, ніж два-три роки тому: всі постачальники інвестують у загальну безпеку інфраструктури, включаючи безпечне завантаження гіпервізорів та кращі можливості захисту даних та шифрування, а також спрощене управління ідентифікацією та управління змінами політики, що не загрожує безпеці. Клієнти також шукають компоненти IPNS, щоб забезпечити якомога більше покриття для обчислювальних, сховищних та мережевих пропозицій платформи IaaS – і це область, де ми побачимо найбільші вдосконалення протягом наступних 2-х років.

Компанія Wise IT являється Google Cloud Partner. Наша кваліфікована команда інженерів постійно працює над створенням і підтримкою відмовостійкої, безпечної та високодоступної ІТ-інфраструктури на базі Google Cloud Platform. Відстежуючи доступність і працездатність систем, наші фахівці цілодобово готові вирішити будь-який інцидент і допомогти розробникам забезпечити максимальну стабільність та ефективність роботи виробничих середовищ.

За детальнішою інформацією про рішення та продукти компанії Google звертайтеся до наших фахівців за тел. +38 044 277 23 23 або електронною поштою google@wiseit.com.ua.

Предыдущая новость
Представляємо новітню серію відеобар Poly Studio X з Zoom і Teams!
Следующая новость
Google Cloud: три способи вирішити питання інновацій прямо зараз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню