1. Головна
  2. Новини
  3. Google повідомляє про відкриття нового регіону Google Cloud у Варшаві

Google повідомляє про відкриття нового регіону Google Cloud у Варшаві

0

Google відкрили новий хмарний регіон для підтримки клієнтів в Польщі, а також в Центральній та Східній Європі (ЦСЄ), що географічно максимально близько  до України.

Варшавський регіон створений з метою кращого обслуговування користувачів та клієнтів польськими компаніями та компаніями з Центральної та Східної Європи. Google Cloud допоможуть ще швидше розгортати дані, простіше зв’язуватися з клієнтами по всьому світу, надійно захищати конфіденційну інформацію та адаптуватися до нових вимог, нових можливостей та нових способів роботи. Це перший хмарний регіон у Польщі, 7 в Європі та 25 у світі.

У новому регіоні клієнти Google Cloud отримають перевагу від надвисокої продуктивності хмарних робочих навантажень та даних. Цей регіон, розроблений для забезпечення високої доступності, відкривається з трьома зонами доступності для захисту від збоїв в обслуговуванні та пропонує портфель ключових продуктів, включаючи Compute Engine, App Engine, Google Kubernetes Engine, Cloud Bigtable, Cloud Spanner та BigQuery.

Google Cloud також буде підтримувати клієнтів за допомогою кадрів та освітніх програм. Google вже навчили тисячі ІТ-фахівців в Польщі, допомагаючи як великим підприємствам, так і середнім компаніям отримати статус експертів в області хмарних технологій. А з минулого року в рамках місцевої програми Grow with Google всім малим та середнім підприємствам в Польщі було запропоновано безкоштовну підтримку на початку їх хмарної трансформації.

З новиною у повному обсязі можна ознайомитися за посиланням .

За детальнішою інформацією про рішення та продукти компанії Google звертайтеся до наших фахівців за тел. +38 044 277 23 23 або електронною поштою google@wiseit.com.ua.

Предыдущая новость
Veeam Backup for Microsoft Office 365 v5 – нова версія доступна для скачування
Следующая новость
Google Maps тепер на панелі швидкого доступу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню