1. Головна
  2. Новини
  3. Google Meet і Miro разом створюють круті моменти співпраці

Google Meet і Miro разом створюють круті моменти співпраці

0

Чудова нарада – це та, яка дозволяє всім повноцінно брати участь, незалежно від того, перебувають вони в конференц-залі чи приєднуються віддалено. В ідеалі ми всі маємо чітке розуміння мети зустрічі, маємо доступ до однакових інструментів для співпраці та йдемо з чітким планом дій і графіком. Для мене це зустріч з нірваною. 

Щоб зробити зустрічі кращими, за останні два роки ми запустили понад 100 функцій у Meet, зокрема підняття рук, опитування, запитання й відповіді, перекладені субтитри, кімнати для підгруп та інтеграцію з додатком Jamboard. Ці нові функції Meet створені, щоб зробити чудові, інклюзивні зустрічі стандартом, а не винятком.

Сьогодні ми досягли ще однієї віхи в допомозі створювати чудові зустрічі: загальна доступність нової інтеграції між Google Meet і Miro , сторонньою програмою для спільної онлайн-дошки.

Запуск Miro в Meet

Міро і зустріч

Дошки Miro пропонують багатий набір візуальних інструментів, які можуть сприяти мозковому штурму, створенню ідей, плануванню та співпраці прямо з панелі Meet Activities. Ви можете створити нову дошку, продовжити повторювати наявну дошку або відкрити ту, яку ви прикріпили до запрошення на зустріч. Вам навіть не потрібен обліковий запис Miro — гостьовий доступ дозволить вам створити дошку та зберегти її протягом 24 годин.

Спільна робота на дошці Miro під час виклику Meet

Коли ви виберете дошку, запуститься Miro, і ви побачите всіх учасників зустрічі та доступні функції Meet на бічній панелі. Ви можете спілкуватися в чаті, піднімати руки, брати участь в опитуваннях і користуватися всіма функціями Meet, які вам подобаються, і все це без необхідності виходити з Miro. 

Особисто мені подобається синхронна природа Miro в Meet, яка дозволяє всім повноцінно та безпечно брати участь у реальному часі з будь-якого місця. Це приклад співпраці на першому місці з людьми, що ґрунтується на підході до хмари, якого користувачі Google Workspace звикли очікувати від наших інструментів.

Розширення Google Meet

Miro — це ще один крок у розширенні можливостей Google Meet за допомогою сторонніх рішень. У найближчі квартали ми додамо Meet до багатьох інструментів для співпраці та продуктивності, якими ви вже користуєтеся щодня. Наша мета полягає в тому, щоб забезпечити ефективну співпрацю в тих місцях, де ваші команди вже працюють разом, зменшуючи перемикання контексту, щоб вони могли створювати та досягати більшого разом.

Бажаєте проконсультуватися чи спробувати щось з сервісів Google? Надсилайте свої запити на info@wiseit.com.ua або залиште повідомлення у чаті на сайті wiseit.com.ua – ми обов’язково зв’яжемось!

Предыдущая новость
Оновилася платформа віртуалізації настільних ПК VMware Horizon 8 2206
Следующая новость
Як встановити Veeam Backup & Replication

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню