1. Головна
  2. Новини
  3. HUAWEI IdeaHub - рішення для відеоконференцій нового покоління

HUAWEI IdeaHub - рішення для відеоконференцій нового покоління

0

IdeaHub - новий інтелектуальний офіс, який може функціонувати в будь-якому презентаційному середовищі. Перетворіть конференц-зали та адміністративні приміщення в інтелектуальні простори!

IdeaHub - новий інноваційний продукт для спільної роботи від HUAWEI, який отримав премію Red Dot 2020 року. Це дійсно універсальний пристрій, що поєднує в собі одразу три інструменти: інтерактивну дошку, проекцію презентацій та засіб для проведення відеоконференцій.

Розглянемо переваги кожного з інструментів:

Інтерактивна дошка 

В цьому режимі IdeaHub виконує роль цифрового фліп-чарту. Писати на екрані можна не лише спеціальним стилусом, який поставляється у комплекті, але й просто пальцем. Різна швидкість написання генерує штрихи різної товщини, що допомагає відтворити реальний аналог письма. Крім того, різний натиск при написанні робить лінії товщі і тонше. Інтелектуальний режим розпізнає текст на багатьох мовах (українська поки не підтримується) і може перетворювати намальовані від руки фігури в ідеальні геометричні. Функція стирання ліній або літер дозволяє редагувати вже написане. Зображення або тексти можна збільшити або зменшити за допомогою жестів. Також можлива одночасна робота двох учасників.

Проекція презентацій

Великий екран IdeaHub дозволяє дивитися презентації під час корпоративних зібрань, а також виводити для ознайомлення різні внутрішні оголошення і т.п.

Засіб для проведення відеоконференцій

Рішення IdeaHub має низку переваг, які роблять його незамінним помічником в онлайн-переговорах:

• Висока чіткість зображення та відсутність затримок при відтворенні

відео за рахунок використання технологій 4К камери і стиснення відео в форматі H.265.

• Легкий доступ до файлів – функція автоматичного перемикання між вікнами дозволяє швидко знайти всю необхідну інформацію.

• Функція AutoFrame автоматично регулює кут огляду камери відповідно до розміщення конференц-залу і кількості учасників в поле зору камери.

• Сприйняття звукових сигналів на відстані до 8 метрів, а широкий частотний діапазон забезпечує його чистоту та високу якість аудіо.

IdeaHub можна використовувати з корпоративної платформою Huawei VC, а також з хмарними платформами Zoom та Team.

Серія продуктів включає моделі IdeaHub S і IdeaHub Pro. Технічно ці моделі відрізняються незначно, в старших моделях Pro є відстеження мовця, мікрофони автоматично виділяють його голос і підсилюють його поглинаючи інші шуми. Також моделі Pro підтримують 4K-дозвіл для відео яке виводиться на екрани. Зверніть увагу, що за все в лінійці чотири пристрої, кожен IdeaHub доступний в двох розмірах – 65 і 86 дюймів.

 

Предыдущая новость
Wise IT підтвердили статус Select Partner APC by Schneider Electric на 2021-2022 рр.
Следующая новость
Налаштуйте колір ваших папок і ярликів для папок на спільних Google Дисках

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню