1. Головна
  2. Новини
  3. Google повідомляють про покращення функції пошуку Google Chat

Google повідомляють про покращення функції пошуку Google Chat

0

Тепер ви можете набагато швидше шукати вміст чату Google, швидко редагуючи результати пошуку за допомогою інтерактивних фільтрів на мобільному. Ці фільтри допомагають легше знаходити файли та посилання.

Ви можете спробувати знайти ключове слово, яке ви пам’ятаєте з повідомлення, або скористатися фільтром, щоб переглянути всі файли в певному чаті. Крім того, Google також оновили візуальний інтерфейс, щоб забезпечити більш збалансований вигляд результатів пошуку, і результати тепер також включатимуть вміст повідомлень, що полегшить пошук точного вмісту, який ви шукаєте.

Ці функції тепер доступні на Android. Вони будуть доступні для iOS і в Інтернеті до кінця липня 2021 року.

Адміністратори: для цієї функції відсутній адміністративний контроль.

Кінцеві користувачі: для цієї функції відсутні налаштування кінцевого користувача. При пошуку в чаті Google на мобільному пристрої ви можете додатково уточнити результати пошуку за допомогою мікросхем пошукового фільтру під вікном пошуку.

Темпи розгортання: домени швидкого запуску і домени запланованого запуску: розширене розгортання (потенційно довше 15 днів), починаючи з 21 червня 2021 року. Ми очікуємо, що ці функції будуть повністю доступні на iOS і в Інтернеті до кінця липня 2021 року.

Доступність: для всіх клієнтів Google Workspace, а також для клієнтів G Suite Basic та Business.

За детальнішою інформацією про рішення та продукти компанії Google звертайтеся до наших фахівців за тел. +38 044 277 23 23 або електронною поштою google@wiseit.com.ua.

Предыдущая новость
Незабутня подорож Wise IT
Следующая новость
Google анонсують оновлення в Google Meet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню