1. Головна
  2. Новини
  3. Google анонсують зміни в Google Calendar

Google анонсують зміни в Google Calendar

0

Щоб зробити Google Календар гнучкішим на гібридному робочому місці, Google представили нові варіанти відповідей на запрошення Календаря. За допомогою цього оновлення ви зможете вказати, як саме ви плануєте приєднатися до наради – в кімнаті зборів або віртуально.

Це допоможе і організаторам, і гостям бачити деталі зустрічей, на яких учасники планують бути присутніми та зможуть підготуватися відповідним чином.

Зверніть увагу, якщо ви виберете нові параметри RSVP, відомості про метод приєднання (наприклад, «віртуальне приєднання») не будуть передаватися контактам на інших платформах, таких як Microsoft Outlook. Нові варіанти відповіді на запрошення будуть спочатку доступні в Google Календарі, а незабаром з’являться і в запрошеннях календаря в Gmail. Ми повідомимо в блозі про оновлення робочої області, коли він стане доступним.

Адміністратори: для цієї функції відсутній адміністративний контроль.

Кінцеві користувачі: відвідайте Довідковий центр, щоб дізнатися більше про відповіді на запрошення на зустрічі.

Темпи розгортання: для доменів швидкого запуску: поступове розгортання (до 15 днів для доступності функцій), починаючи з 8 липня 2021 роки; для доменів запланованого запуску: поступове розгортання (до 15 днів для доступності функцій), починаючи з 22 липня 2021 р.

Доступність: для всіх клієнтів Google Workspace, а також для клієнтів G Suite Basic і Business.

За детальнішою інформацією про рішення та продукти компанії Google звертайтеся до наших фахівців за тел. +38 044 277 23 23 або електронною поштою google@wiseit.com.ua.

Предыдущая новость
Нові налаштування в Google Meet
Следующая новость
Розпродаж зі складу Lenovo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню