1. Головна
  2. Новини
  3. В Google Календарі з’явилися додаткові можливості поділитися своєю доступністю

В Google Календарі з’явилися додаткові можливості поділитися своєю доступністю

0

Google додали до Календарю два нових параметри, які допоможуть вам краще повідомляти колегам про свою готовність до роботи. 

Зокрема, ви можете:

  • Створювати повторювані записи за відсутністю на роботі.
  • Кожного дня розбивати свій робочий час на декілька сегментів.

На даний момент сегменти робочого часу будуть доступні лише в Інтернеті та будуть повторюватися онлайн та на пристроях Android. 

За останній рік чимало людей зазнали змін у робочому графіку і особисті зобов’язаннями змішалися з робочими. Саме додавання повторюваних записів про відсутність на роботі та сегментований робочий час допоможе краще організувати час і повідомити своїх колег про доступність.

Ви можете використовувати сегментований робочий час, щоб вказати, коли певні періоди часу виходять за рамки вашого робочого часу. Години роботи відображаються у вашому календарі, коли хтось призначає вам зустріч.

Крім використання повторюваних записів про відсутність на роботі під час відпустки, ви можете використовувати їх, щоб вказати час, коли вам потрібно виконати особисті зобов’язання, такі як догляд за дітьми, тренування і багато іншого. Їх також можна використовувати, щоб повідомляти про доступність на неповний робочий день або про певні дні, коли ви постійно недоступні.

Додаткові деталі: якщо ви створюєте повторюваний запис про відсутність на роботі і обираєте функцію «Автоматично відхиляти зустрічі», повідомлення про відхилення зустрічі буде відправлено організаторам будь-яких зустрічей, запланованих під час вашого повторюваного входу на роботу. Якщо відхилена зустріч є повторюваною, організатори можуть отримувати декілька повідомлень — ці електронні листи об’єднуються для користувачів Gmail, але не завжди для користувачів інших поштових служб.

За детальнішою інформацією про рішення та продукти компанії Google звертайтеся до наших фахівців за тел. +38 044 277 23 23 або електронною поштою google@wiseit.com.ua.

Предыдущая новость
Запрошуємо приєднатися 25 березня до Cloud Born-Digital Summit Google!
Следующая новость
Оновлення в Документах Google — тепер ще зручніший пошук нових коментарів та важливих розмов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню