Kateryna Gryshyna Комментариев нет

Тепер можливо одночасно вимкнути звук усіх учасників Google Meet .

Ведучі зборів у Google Workspace for Education Fundamentals та Education Plus можуть тепер вимкнути звук усіх учасників одразу в Google Meet.

Ця функція з’явиться в додаткових виданнях Google Workspace у найближчі місяці.

Ця зміна надає модератору більше контролю, таким чином допомагаючи запобігати або зупиняти перебої, які надходять від користувачів з ввімкненим мікрофоном . Тепер організатор наради – єдиний користувач, який може використовувати функцію “вимкнути всіх”. Як тільки мікрофони всіх учасників вимкнені, організатор зустрічі не може ввімкнути їх. Однак користувачі зможуть вмикати свої мікрофони за необхідності.

Функція вимкнення звуку буде доступна лише для організаторів , які приєднуються з настільного браузера, але найближчими місяцями вона буде запущена на інших платформах.

Адміністратори: для цієї функції відсутній адміністративний контроль.

Кінцеві користувачі: ця функція буде доступна за замовчуванням для організаторів зустрічей. Відвідайте Довідковий центр, щоб дізнатись більше про вимкнення мікрофонів  учасників Google Meet.

Темп розгортання: для доменів швидкого випуску (до 15 днів для видимості об’єктів), починаючи з 17 лютого 2021 року; для доменів запланованого випуску (до 15 днів для видимості об’єктів), починаючи з 3 березня 2021 року.

Доступно: для клієнтів Google Workspace for Education Fundamentals та Education Plus.

Недоступно:  для Google Workspace Essentials, Business Starter, Business Standard, Business Plus, Enterprise Essentials, Enterprise Standard та Enterprise Plus, а також для клієнтів G Suite Basic, Business та Nonprofits.

За детальнішою інформацією про рішення та продукти компанії Google звертайтеся до наших фахівців за тел. +38 044 277 23 23 або електронною поштою google@wiseit.com.ua.