0

Google додали нові налаштування в консоль адміністратора, які дозволяють адміністраторам встановлювати правила, що визначають, хто може приєднуватися до відео-зустрічей в їх організації, а також чи можуть користувачі з їх організації приєднуватися до відео-зустрічей в сторонніх організаціях.

Важливе зауваження: з запуском цих нових налаштувань ваша робота з Google Meet не зазнає змін – зміни відбудуться лише в тому випадку, якщо у вашого адміністратора є можливість змінювати поточні налаштування.

У адміністраторів тепер є три параметра для управління типами зустрічей, до яких можуть приєднуватися користувачі з їх організації: 

  • Зустрічі, створені кимось у вашій організації.
  • Зустрічі, створені будь-яким іншим клієнтом Google Workspace.
  • Всі зустрічі, в тому числі зустрічі, створені з використанням особистих облікових записів Google.

Довідкова інформація: за замовчуванням користувачі яможуть відвідувати зустрічі, організовані будь-яким іншим користувачем Google Workspace. Наприклад, користувач Google Workspace for Education може приєднатися до позакласної зустрічі, яка організована іншим навчальним закладом. Це також означає, що за замовчуванням користувачі Google Workspace for Education не можуть приєднуватися до зборів, організованим за допомогою особистих облікових записів Google. (За замовчуванням користувачі вищих навчальних закладів можуть приєднуватися до будь-яких зустрічей, в тому числі створеним з використанням особистих облікових записів Google.) Для всіх інших (не Edu) користувачів Google Workspace за замовчуванням дозволено відвідувати будь-які зустрічі, в тому числі створені з особистих акаунтів Google.

Крім того, у адміністраторів тепер є три параметра для управління тими, хто може приєднуватися до зустрічей, створеним користувачами в їх організації:

  • Лише користувачі з вашої організації або користувачі, які набирають номер за допомогою телефону.
  • Користувачі, які увійшли в систему з обліковим записом Google або набрали номер з телефону.
  • Всі користувачі, включаючи тих, хто не увійшов до системи з обліковим записом Google.

Для користувачів Google Workspace for Education за замовчуванням дозволені тільки користувачі, що увійшли до облікового запису Google або подзвонили по телефону. Це означає, що за замовчуванням користувачі, які вийшли з системи, не можуть приєднуватися до зборів для освітніх установ. Для клієнтів з освітніх установ, які вже вручну дозволили користувачам, не вийшов із системи, приєднуватися до їх зборів, за замовчуванням будуть обрані всі користувачі, в тому числі ті, які не ввійшли в особистий обліковий запис Google.

Для інших користувачів Google Workspace: за замовчуванням дозволено приєднання до зібрання всіх користувачів, включаючи тих, хто не увійшов з особистого облікового запис Google.

Адміністратори і кінцеві користувачі

Надання адміністраторам можливості контролювати, до яких зборів їх користувачі можуть приєднуватися за допомогою своїх облікових записів Google Workspace і хто може приєднуватися до зборів своїх користувачів, допоможе забезпечити більш безпечні зборів. Це також буде сприяти таким речам, як налагодження зв’язків між студентами в різних округах, можливості професійного розвитку для викладачів та зовнішніх доповідачів, які відвідують клас.

Адміністратори: якщо ви не оновите налаштування, у вашій організації не відбудеться жодних змін. Відвідайте Довідковий центр, щоб дізнатися більше про налаштування Google Meet для адміністраторів.

Примітка. Організатори зборів не можуть змінити налаштування адміністратора.

Кінцеві користувачі: жодних дій з боку кінцевого користувача не потрібно. Відвідайте Довідковий центр, щоб дізнатися більше про приєднання до зустрічі.

Темпи розгортання: для доменів швидкого і запланованого запуску: поступове розгортання (до 15 днів для доступності функцій), починаючи з 16 червня 2021 р.

Доступність: доступно всім клієнтам Google Workspace і Google Workspace for Education, а також клієнтам G Suite Basic і G Suite Business.

Ці налаштування можуть вплинути на користувачів з особистими обліковими записами Google. Залежно від налаштувань адміністратора вони можуть не мати можливості приєднуватися до зборів, організованим користувачами Google Workspace, та навпаки.

За детальнішою інформацією про рішення та продукти компанії Google звертайтеся до наших фахівців за тел. +38 044 277 23 23 або електронною поштою google@wiseit.com.ua.

Предыдущая новость
Отримайте більше переваг з 2-річною гарантією на Aruba Instant On
Следующая новость
Google анонсують зміни в Google Calendar

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню