1. Головна
  2. Новини
  3. Вийшла нова версія NAKIVO Backup & Replication v10.6

Вийшла нова версія NAKIVO Backup & Replication v10.6

0

NAKIVO Backup & Replication версії 10.6 вийшла з бета-версії і тепер загальнодоступна для завантаження.

Оскільки ландшафт захисту даних постійно розвивається та стає все більш складним для навігації, NAKIVO продовжує впроваджувати інновації та випускати нові рішення, функції та покращення, необхідні для сучасного бізнесу, який керується даними.

Нова версія NAKIVO Backup & Replication розширює функціональні можливості Backup для Microsoft 365, розширює можливості захисту від програм-вимагачів і додає нові функції для підвищення надійності та ефективності. У новому випуску постачається нове рішення NAS Backup для захисту даних спільного доступу до файлів на пристроях NAS.

Резервне копіювання NAS

Спільні файли в системах NAS є популярним способом віддаленого зберігання великих обсягів даних. Тепер за допомогою нової резервної копії NAS від NAKIVO ви можете створювати резервні копії та відновлювати спільні файли CIFS і NFS, а також окремі папки в загальних файлах. Ви можете виконувати завдання резервного копіювання та резервного копіювання для спільних файлів на пристроях NAS, машинах Windows і файлових серверах Linux за допомогою протоколів NFS 3.x, SMB 2.x і SMB 3.x.

Що нового у версії 10.6?

Резервне копіювання груп Microsoft 365: Microsoft 365 Groups пропонує зручний і масштабований спосіб для співробітників і команд компанії для співпраці. Завдяки NAKIVO Backup & Replication версії 10.6 групи Microsoft 365 тепер можуть бути захищені від втрати даних і простоїв. Створюйте резервні копії та відновлюйте групові поштові скриньки (включаючи пошту, файли та елементи OneNote) і сайти груп (включаючи бібліотеки документів, списки та підсайти), щоб уникнути збоїв у робочому процесі.

Загартований AMI: NAKIVO Backup & Replication можна розгорнути як попередньо налаштований образ машини Amazon (AMI) під керуванням Ubuntu Server, який постачається з локальним сховищем, захищеним від програм-вимагачів. Резервні копії, надіслані в це сховище, можна зробити незмінними для модифікації, видалення або шифрування програмним забезпеченням-вимагачем. Незмінність триває певний період часу і не може бути знята навіть користувачем root.

Підтримка зовнішньої бази даних: Внутрішня база даних H2, яку використовує NAKIVO Backup & Replication, може бути пошкоджена або перевантажена в певних великих середовищах, спричиняючи значні порушення робочого процесу в таких інфраструктурах. Починаючи з версії 10.6, ви можете перейти до зовнішньої бази даних PostgreSQL, яка краще підходить для вашого середовища.

Резервне копіювання з моментальних знімків сховища HPE Nimble: NAKIVO Backup & Replication v10.6 пропонує швидшу та просту альтернативу резервному копіювання зі звичайних знімків віртуальної машини. Створюйте резервні копії віртуальних машин VMware vSphere безпосередньо з моментальних знімків сховища HPE Nimble, щоб заощадити час і зменшити навантаження на вашу ІТ-інфраструктуру.

Бажаєте використовувати інноваційні та ефективні технології? У будь-який час звертайтесь у формі зворотнього зв’язку на сайті wiseit.com.ua або електронною адресою info@wiseit.com.ua.

Предыдущая новость
Зберігання даних компаній у хмарному сховищі – наскільки це наразі безпечно
Следующая новость
7 цікавих та корисних можливостей VMware Horizon 8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню