1. Головна
  2. Новини
  3. Нові можливості Google Workspace: Офіційне узгодження документів

Нові можливості Google Workspace: Офіційне узгодження документів

0

Google додав новий функціонал, який дозволяє вам запитувати і переглядати офіційні твердження в Google Документах, Таблицях та Презентаціях. Після запиту затверджуючі можуть затвердити, відхилити, додати коментарі або відредагувати відповідний документ. Все це можна зробити, не виходячи із безпечного середовища Google Workspace.
Ця функція дозволяє легко захистити ці твердження та побачити, хто їх затвердив.
Ця функція також гарантує, що при внесенні змін до документа всі рецензенти буде повідомлено, а останню версію документа буде повторно затверджено. Це також гарантує, що після того, як всі рецензенти нададуть схвалення, файл блокується і не може бути відредагований, що забезпечує цілісність вашого документа.
Ми сподіваємося, що ця функція спростить робочий процес, необхідний для затвердження договорів, юридичних документів та інших ситуацій, коли потрібне офіційне затвердження.

Адміністратори: ця функція буде включена за умовчанням, і її можна вимкнути на рівні домену або керувати для кожної групи/підрозділу. Відвідайте Довідковий центр, щоб дізнатися більше про керування твердженнями.


Кінцеві користувачі: користувачі можуть керувати сповіщеннями диска в розділі “Підтвердження” в налаштуваннях диска. Відвідайте Довідковий центр, щоб дізнатися більше про отримання схвалення файлів на Google Диску .

Доступність
Доступно для Google Workspace Essentials, Business Standard, Business Plus, Enterprise Essentials, Enterprise Standard, Enterprise Plus, Education Plus та некомерційних організацій, а також G Suite Business, G Suite Enterprise, Drive Enterprise, G Suite for Education, G Suite Enterprise для Освіта та G Suite для некомерційних організацій
Недоступно для клієнтів Google Workspace Business Starter, Education Fundamentals, Education Standard, Frontline та G Suite Basic.
Недоступно для користувачів із власними обліковими записами Google.

Предыдущая новость
Veeam Software пропонує спеціальні умови для придбання універсальних ліцензій на рішення Veeam
Следующая новость
Jabra та Lenovo: спільне рішення для відеоконференцій нового покоління

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню