1. Головна
  2. Новини
  3. Майбутнє роздрібної торгівлі зараз. Ви готові?

Майбутнє роздрібної торгівлі зараз. Ви готові?

0
NRF 2022: VMware дозволяє світовим роздрібним торговцям стимулювати прискорені інновації

На Retail’s Big Show 2022, VMware продемонструвало новітні рішення, які допомагають світовим роздрібним торговцям швидше вводити інновації, підвищувати залучення клієнтів і їх лояльність, а також розвивати бізнес-моделі майбутнього. VMware дозволяє лідерам галузі, таким як OFS, створювати, запускати, керувати та краще захищати всі додатки в хмарах на надійній цифровій основі.

«Від непередбачуваних ланцюгів поставок до мінливих очікувань клієнтів і посилення конкуренції – сьогодні достатньо проблем, які стоять перед роздрібними продавцями», – сказав Ед Дурбін, директор глобальної групи роздрібної торгівлі VMware. «Ставки високі для виживання та зростання, оскільки роздрібні торговці прагнуть заново винайти себе за допомогою цифрових бізнес-моделей, щоб орієнтуватися на мінливу динаміку ринку. Ми надаємо нашим клієнтам можливість швидше вводити інновації, трансформуючи досвід клієнтів і співробітників, щоб підтримувати конкурентну перевагу та будувати стійкі роздрібні операції на надійній цифровій основі».

«Ми даємо нашим клієнтам можливість швидше вводити інновації, трансформуючи досвід клієнтів і співробітників, щоб підтримувати конкурентну перевагу та будувати стійкі роздрібні операції на надійній цифровій основі».

Ед Дурбін, директор Global Retail Group, VMware
Нова реальність роздрібної торгівлі в цифровому світі

На тлі непередбачуваної траєкторії пандемії роздрібні торговці стикаються з новою реальністю. І оскільки моделі та очікування споживачів розвиваються, галузь повинна прийняти зростаючу роль таких технологій, як хмара та програми, як частина бізнес-стратегій. З початку пандемії VMware виявила, що 88% керівників роздрібної торгівлі збільшили інвестиції в нові цифрові технології. 1

Однак, оскільки роздрібні продавці прагнуть впроваджувати інновації в хмарах і додатках, вони також повинні враховувати безпеку. Минулого року 73% керівників роздрібної торгівлі зазнали серйозного порушення безпеки. 2 Збільшення цифрових операцій розширило ландшафт атаки. Тепер роздрібним продавцям потрібен швидший і розумніший шлях до хмари для свого цифрового бізнесу, з можливістю створювати, запускати та краще захищати програми в будь-якій хмарі зі свободою та гнучкістю. 

OFS забезпечує стійкі операції з VMware

OFS — це сімейний контрактний виробник меблів, який займається створенням досвіду та продуктів, які сприяють тому, де люди хочуть бути.

«Наш час оцінити з VMware Carbon Black був майже миттєвим. Я витрачаю менше часу на відстеження помилкових спрацьовувань і витрачаю більше часу на сортування та дії щодо законних загроз», – сказав Джеремі Вілкінс, адміністратор безпеки OFS. «Ми не завантажуємо нашу внутрішню мережу застарілими оновленнями вірусів».

VM ware Carbon Black Cloud забезпечує вбудований хмарний захист кінцевої точки, робочого навантаження та контейнера, який поєднує інтелектуальне зміцнення системи та запобігання поведінці, необхідні, щоб допомогти роздрібним продавцям залишатися на крок попереду зловмисників.

Щоб дізнатися більше про те, як VMware допомагає світовим роздрібним торговцям впроваджувати інновації та трансформуватися, перегляньте:

Методологія опитування VMware

VMware провела онлайн-опитування з керівниками роздрібної торгівлі, досліджуючи останні тенденції. У червні 2021 року 65 керівників глобальних роздрібних технологій взяли участь в опитуванні executive pulse. У вересні 2021 року 110 керівників глобальних роздрібних технологій взяли участь в опитуванні executive pulse.

Джерела та розкриття інформації
  1. VMware Q2 Executive Pulse, червень 2021 р
  2. VMware Q3 Executive Pulse, вересень 2021 року

VMware та Carbon Black є зареєстрованими торговими марками або торговими марками VMware, Inc. або її дочірніх компаній у Сполучених Штатах та інших юрисдикціях.

Ця стаття може містити гіперпосилання на веб-сайти, які не належать до VMware, які створені та обслуговуються третіми сторонами, які несуть виключну відповідальність за вміст таких веб-сайтів.

Фахівці Wise IT виходячи з великого власного  досвіду готови надати свою підтримку в повному циклі використання хмарних середовищ та віртуалізації, від планування проектування, до вибору, міграції та впровадження хмарних ресурсів на підприємствах будь яких розміряв та складності.
Бажаєте використовувати інноваційні та сучасні технології? Звертайтесь до вашого аккаунт-менеджера або за контактами: VMware@wiseit.com.ua або заповніть форму зворотнього зв’язку.

Предыдущая новость
Catalyst Black: мобільний багатокористувацький екшн нового покоління, створений на Google Cloud
Следующая новость
ESET: Поновлення прострочених ліцензій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню