Компанія Commvault була сформована в 1988 році як група розробників в Bell Labs, а потім була призначена стратегічним підрозділом AT & T Network Systems. У 1996 році вона була зареєстрована як незалежна компанія. За 20 років, що минули з тих пір, пережила величезне зростання, стала піонером численних інновацій в галузі і зарекомендувала себе, як шанованого лідера в області резервного копіювання, управління даними та інформацією.

Commvault – провідний постачальник платформних програмних рішень для управління інформацією і захисту корпоративних даних, які допомагають компаніям по всьому світу перетворити свої дані в стратегічний актив і поставити їх на службу бізнесу. Commvault представляє одну з найширших на ринку лінійок продуктів для захисту і відновлення, архівування та синхронізації даних, включаючи можливості роботи в хмарних і віртуалізованих середовищах.

За своє технологічне бачення і постійне прагнення до інновацій компанія Commvault завоювала довіру клієнтів, партнерів та інших контрагентів. Фокус Commvault на керування даними дозволяє компанії надавати рішення, які підходять компаніям різних розмірів, які працюють в різних індустріях і можуть бути розгорнуті в будь-якому середовищі, на будь-якій апаратній базі або надаватися як сервіс.

Ключові рішення Commvault:
• Створення резервних копій віртуального середовища і хмарне відновлення даних.
• Створення резервних копій баз даних.
• Створення резервних копій електронної пошти і корпоративних додатків.
• Створення резервних копій та відновлення даних на кінцевих пристроях.
• Управління віртуальними середовищами і хмарою, управління миттєвими знімками, автоматизація робочих процесів.
• Індексування даних, захист мобільних пристроїв від втрати, архівування електронної пошти, контекстний пошук, безпечний загальний доступ до файлового середовища.

Меню