Компанія Epson – світовий лідер в області створення інноваційних продуктів для отримання зображення. Місія компанії – робити життя користувачів у всьому світі яскравіше і більш насиченим, пропонуючи їм компактні, надійні, дружні по відношенню до навколишнього середовища технології, реалізовані в найрізноманітніших пристроях – від принтерів і 3LCD-проекторів для будинку і офісу до електронних і кварцових пристроїв. Група компаній Epson, на чолі з японською корпорацією Seiko Epson, налічує понад 70 000 співробітників, що працюють в 106 компаніях по всьому світу.

В 1968 році компанія вирішує відкрити дочірню компанію Shinsuku Seiki і спробувати себе в абсолютно новому напрямку – виробництві друкуючих пристроїв. У вересні цього жроку розпочалося масове виробництво EP-101 – першого в світі міні-принтера. Він важив всього 2,5 кг, в той час як більшість принтерів в 60-і роки важили близько 30 кг. Але EP-101 відрізнявся від інших принтерів свого часу не лише компактністю та простотою конструкції – він володів видатними показниками надійності та терміну служби. EP-101 відразу ж привернув увагу виробників електронних настільних калькуляторів та лічильних машин, чия продукція в кінці 60-х набувала все більшої популярності та з якими EP-101 він був повністю сумісний.

Кінець 80-х років став ще одним переломним моментом в діяльності компанії. У 1988-89 роках були створені відразу дві ключові технології, які й зараз успішно працюють в техніці Epson і не тільки.

Технологія струменевого друку Epson Micro Piezo забезпечила принтерам Epson потужну конкурентну перевагу: високу надійність друкованої головки, а також поєднання високої якості зі швидкістю друку завдяки точному позиціонуванню краплі. Перший струменевий принтер на технології Epson Micro Piezo – Epson Stylus 800 (1993) в жовтні 1998 року став першим кольоровим принтером, який полетів у космос на космічному кораблі Discovery. Завдяки Micro Piezo ім’я Epson стало для користувачів у всьому світі синонімом якісного друку. Компанія також зарекомендувала себе як автор інноваційних розробок в області чорнила та паперу. Технологія Epson Micro Piezo і до цього дня використовується в усіх друкованих пристроях компанії.

У той же час Epson почала активно працювати і в сегменті бізнес-друку. У 2008 році був створений найекономічніший на той момент струменевий бізнес-принтер Epson Stylus B-500. Цю тенденцію продовжив у 2011 році випуск струменевих бізнес-принтерів серії Epson WorkForce Pro, а також, звичайно, поява революційної серії «Фабрика друку Epson». Це перші в світі струменеві пристрої без картриджів, з вбудованою системою ємностей з чорнилом по 70 мл – принтер Epson L100 і принтер Epson L800, а також МФУ Epson L200.

Найважливішою подією в житті компанії в кінці 80-х стала розробка ключової проєкторної технології Epson 3LCD та поява в 1989 році першого в світі 3LCD відеопроектору Epson VPJ-700. Триматрична проекційна технологія гарантує однаково високу колірну та світлову яскравість, природне перенесення кольорів та дбайливий вплив на зір. Протягом усіх наступних років компанія продовжувала вдосконалювати 3LCD-технологію, домагаючись нових результатів яскравості, контрастності та надійності як в проекторах для домашнього кінотеатру, так і в бізнес-проекторах.

У 2014 році був представлений перший лазерний проектор Epson з функцією поліпшення зображення до дозволу 4K – Epson EH-LS-10000. Цей пристрій преміум-класу відкрило нову еру в історії домашніх проекторів Epson: адже в ньому вперше використана технологія проектування 3LCD Reflective, в основі якої лежать три відображаючі 3LCD панелі та два лазерних джерела світла. Завдяки цій технології проектор Epson EH-LS-10000 забезпечує виняткову чіткість зображення і чудову передачу кольору з плавними переходами відтінків і абсолютним чорним кольором.

Відносно новим напрямком роботи компанії Epson став випуск широкоформатних принтерів – також на основі технології Epson Micro Piezo. У 2000 році побачив світ перший широкоформатний струменевий принтер Epson Stylus Pro 9500.

У 2013 році компанія Epson представила лінійку широкоформатних сублімаційних принтерів для друку на текстилі та твердих матеріалах, які дозволяють зробити друк на текстильних виробах, сувенірній продукції, предметах декору, меблях дуже швидкою та економічною.

Крокуючи в ногу з сучасними тенденціями розвитку технологій, в 2012 році компанія Epson вийшла на новий для себе ринок гаджетів, представивши світу відеоокуляри доповненої реальності Epson Moverio на базі Android. Це пристрій відрізняється від аналогів поєднанням прозорих стекол і двох мікропроекторів замість одного.

У 2014 році перелік пристроїв Epson поповнили гаджети для спорту та здоров’я. Спортивний GPS-годинник Epson Runsense призначений для тих, хто займається бігом та лижним спортом. Високоточний GPS-датчик, розроблений інженерами Epson і вже багато років застосовується сторонніми виробниками в навігаційних пристроях, дозволяє відстежувати маршрут руху та швидкість.

Меню