Компанія Kemp розробляє програмне забезпечення для балансування навантаження і доставки додатків для підприємств і сервіс-провайдерів. Використовуючи гнучку модель «споживання на додаток» з необмеженою пропускною спроможністю, прогнозованою аналітикою додатків і автоматизованим рішенням проблем, Kemp спрощує завдання оптимізації, аналізу та захисту додатків своїх клієнтів в приватних і мультихмарних середовищах. Завдяки моделі ліцензування pay-as-you-grow і централізованій мультихмарній інфраструктурі балансування навантаження / ADC (application delivery control), клієнти можуть легко вдосконалити або замінити застарілі балансувальники навантажень, щоб значно зменшити інфраструктурні витрати.

Продукти та сервіси

Kemp 360 – це application experience (AX) фабрика, яка дозволяє розгортати гнучкі, нескінченно масштабовані per-app ADC архітектури в мультихмарному середовищі.

Kemp 360 складається з:

• Kemp LoadMaster®

Високопродуктивний, хмарний, віртуальний і апаратний балансувальник навантаження для високодоступних, масштабованих і безпечних середовищ.

• Kemp 360 Central®

Потужна платформа автоматизації, впровадження та управління для централізованої видимості і контролю application experience фабрик в мультихмарному середовищі. Kemp 360 Central дозволяє керувати не тільки балансувальником навантаження Kemp, але і F5, AWS, NGiNX і HAProxy.

• Kemp 360 Vision®

Прогнозована ідентифікація і усунення проблеми завдяки використанню AI і ML, підтримка яких здійснюється інженерами Kemp 24/7. Vision збирає дані доступності додатків і показників ефективності.

Меню