Red Hat – американська компанія, виробник програмного забезпечення на основі операційної системи Linux: Red Hat Enterprise Linux (поширюється по річній передплаті) і Fedora.

Окрім дистрибутивів Linux випускає ряд системних і платформних програмних продуктів на основі відкритого програмного забезпечення, в тому числі середу компіляції і виконання додатків Linux для Windows – Cygwin), лінійку сполучного програмного забезпечення під маркою JBoss, систему управління віртуалізацією RHEV [en], дистрибутив Kubernetes OpenShift [en], програмно-визначені мережі зберігання Ceph і GlusterFS. У числі послуг, що надаються компанією: технічна підтримка, навчання системних адміністраторів і розробників, прийом практичних лабораторних іспитів (таких як RHCT і RHCE).

Linux платформа
Red Hat® Enterprise Linux® – це гарантовано надійна платформа для побудови всієї інфраструктури. У ній передбачено повний набір інструментів для забезпечення безпеки системи – від мережевого управління брандмауером для захисту і контролю з’єднань до контейнеризації додатків: все для запобігання вторгнення і надійного захисту ваших даних. Завдяки службі підтримки щодо забезпечення інформаційної безпеки Red Hat Enterprise Linux, ви можете бути впевнені в безпеці роботи в фізичних, віртуальних і хмарних средах.IDC прогнозує, що Red Hat Enterprise Linux забезпечить своїм клієнтам економічну вигоду в розмірі понад 1 трильйон доларів на рік і заощадить ІТ-організаціям майже 7 мільярдів доларів тільки в цьому році.

Red Hat OpenShift
Керуйте розгортання в гібридних і мультихмарних середовищах

Red Hat® OpenShift®- це готова корпоративна контейнерна платформа Kubernetes з повним стеком автоматизованих операцій з підтримкою гібридних і мультіоблачних розгортання. Red Hat OpenShift оптимізована для підвищення продуктивності праці розробників і впровадження інновацій.

Меню