Sophos – виробник засобів інформаційної безпеки для настільних комп’ютерів, серверів, мобільних пристроїв, поштових систем і мережевих шлюзів. Компанія створює програмні і програмно-апаратні продукти для боротьби з вірусами, шпигунським ПЗ, для фільтрації спаму і протидії шкідливим атакам, а також розробляє криптографічні засоби, системи протидії фішингу та багато іншого. Основний фокус у розвитку компанії – тільки продукти інформаційної безпеки, з переходом на хмарні платформи і досягненню «комплексної безпеки».

Продукти та сервіси Sophos:

• Intercept X Endpoint – використовує комплексний глібокозахищенний підхід до захисту кінцевих точок, а не просто покладається на одну основну техніку безпеки для блокування загроз. Використовуючи комбінацію провідних основних (традиційних) і сучасних (наступного покоління) методів, Intercept X затримує шкідливе ПЗ, використовує кращі в індустрії рейтинги з виявлення загроз і динамічно реагує на виявлені кіберзагрози.

Сучасні зловмисники не зосереджуються лише на настільних комп’ютерах і ноутбуках, і Intercept X також. Технологія, яка керує захистом кінцевої точки Intercept X, також доступна для серверів і мобільних пристроїв.

• XG Firewall – апаратні пристрої серії XG, які спеціально побудовані за допомогою новітніх багатоядерних процесорів, великої кількості оперативної пам’яті, твердотільного зберігання і гнучких можливостей підключення.

Незалежно від того, захищаєте ви малий бізнес або великий центр обробки даних, ви отримуєте провідну в галузі продуктивність і кращу гнучкість, цілісність і надійність в кожному форм-факторі.

• Managed Threat Response (MTR) – керовані служби виявлення і реагування сповіщають вас про напади або підозрілі події.

За допомогою Sophos MTR ваш бізнес підтримує елітна команда мисливців за погрозами і експерти з реагування, яка здійснює цілеспрямовані дії від вашого імені для нейтралізації навіть найскладніших погроз.

Меню