1. Головна
  2. Новини
  3. Система бронювання приміщень від ATEN – технологічність на вищому рівні!

Система бронювання приміщень від ATEN – технологічність на вищому рівні!

0

Зручне рішення у офіс для бронювання приміщень (переговорних кімнат) від ATEN:

Інтерактивна панель та ПЗ для конфігуратора налаштовується під потреби користувача таким чином, щоб процес бронювання був зручним, а робочі приміщення використовувалися оптимально.

Система бронювання приміщень (Room Booking System, RBS) від ATEN призначена для оптимального використання робочих просторів будь-якого розміру — від маленької нарадчої кімнати до конференц-зали. Допомагає швидко добрати найбільш підхоже приміщення для зустрічі невеликої групи співробітників, кімнати для відеозустрічей з партнерами, сторонніми особами або для наради керівників.

Світлодіодна інтерактивна панель з індикатором допоможе користувачу лише одним дотиком забронювати приміщення або ж продовжити бронювання для зустрічі, що затягнулася. Якщо бажане приміщення зайняте — система запропонує інші варіанти.

ATEN RBS легко інтегрується з провідними серверами календарів, щоб забезпечити автоматичну синхронізацію бронювання з пристроїв, що підключені до поштових серверів. Система підтримує сервери календарів Google Workspace таMicrosoft 365.

Панель ATEN RBS має привабливий та сучасний дизайн. Зображення на панелі можна підлаштувати під корпоративний стиль: встановити бажаний фон та логотип компанії. Це працює на пізнаваність та підсилює імідж компанії. Встановлена в офісі система бронювання приміщень від ATEN допомагає швидко виконувати рутинні завдання та заощаджувати час.


Бажаєте використовувати інноваційні та сучасні технології? Зв’яжіться з нашими експертами вже сьогодні. Зателефонуйте нам за номером +38 (044) 277-23-23 або надішліть нам листа за адресою info@wiseit.com.ua, і ми детальніше розповімо вам про рішення ATEN, так їх переваги.

Предыдущая новость
Retail Cybersecurity and Software Solutions
Следующая новость
Стабільний розвиток Міністерства національної інфраструктури Ізраїлю забезпечує Veeam

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню