1. Головна
  2. Новини
  3. В Google Meet з’явилася можливість змінювати фон на відео

В Google Meet з’явилася можливість змінювати фон на відео

0

Google анонсують можливість заміни фону на відео в сервісі відеоконференцзв’язку Google Meet. На даний момент ви можете обрати одне з трьох відео, створених Google: клас, вечірка та ліс – скоро будуть доступні інші варіанти.

Користувацькі фони допоможуть вам розкрити свою індивідуальність, а також допоможуть приховати ваше оточення, щоб зберегти конфіденційність. Ми сподіваємося, що завдяки можливості заміни фону на відео ваші відеодзвінки стануть більш захоплюючими та інтерактивними.

Спочатку фонове відео буде доступне лише при використанні Google Meet в Інтернеті. Google обіцяють зробити його доступним для мобільних пристроїв в найближчі місяці – очікуйте на оновлення в блозі, коли воно стане доступним.

Потрібен Chrome M87 +

Починаючи з 30 червня 2021 року для функції заміни фону як для відео, так і для зображень потрібна версія Chrome M87 + (випущена в листопаді 2020 г.). Оновіть свій Chrome, щоб продовжувати використовувати цю функцію.

Адміністратори: відвідайте Довідковий центр, щоб дізнатися, як саме користувачі можуть змінювати свій фон в Meet. Примітка: параметр «Дозволити користувачам обирати власні зображення» за замовчуванням відключений для клієнтів Google Workspace for Education.

Кінцеві користувачі: відвідайте Довідковий центр, щоб дізнатися більше про зміну фону під час відео-зустрічі.

Темпи розгортання: домени швидкого запуску: поступове розгортання на відповідних пристроях (до 7 днів для доступності функцій), починаючи з 7 червня 2021 р .; домени запланованого запуску: поступове розгортання на відповідних пристроях (до 7 днів для доступності функцій), починаючи з 18 червня 2021 р.

Доступність: для всіх користувачів Workspace. Також доступно, якщо ви використовуєте Google Meet з особистого облікового запису Google.

За детальнішою інформацією про рішення та продукти компанії Google звертайтеся до наших фахівців за тел. +38 044 277 23 23 або електронною поштою google@wiseit.com.ua.

Предыдущая новость
Вийшов VMware Usage Meter 4.4 – що нового?
Следующая новость
Wise IT підтвердили статус Select Partner APC by Schneider Electric на 2021-2022 рр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню