Kateryna Gryshyna Комментариев нет

Google анонсували нову функцію в поштовому сервісі Gmail — тепер ви легко можете змінити розмір розділів чату та кімнат на лівій навігаційній панелі Gmail в Інтернеті. Завдяки цьому легше залишатися в курсі найважливіших бесід і швидше переходити до відповідних чатів.

Адміністратори: для цієї функції немає адміністративного контролю.

Кінцеві користувачі: для цієї функції немає налаштувань для кінцевих користувачів. Щоб змінити розмір розділу треба натиснути на заголовок розділу та перетягнути, щоб налаштувати, як необхідно.

Темпи розгортання

Домени швидкого та запланованого випуску: повне розгортання (1–3 дні для видимості об’єктів), починаючи з 19 січня 2021 року.

Доступність:  для клієнтів Google Workspace Essentials, Business Starter, Business Standard, Business Plus, Enterprise Essentials, Enterprise Standard та Enterprise Plus, а також клієнтам G Suite Basic, Business, Education, Enterprise for Education та некомерційних організацій.

За детальнішою інформацією про рішення та продукти компанії Google звертайтеся до наших фахівців за тел. +38 044 277 23 23 або email google@wiseit.com.ua.