1. Головна
  2. Без категорії
  3. Autodesk оголосили про офіційний патронаж реставрації собору Нотр-Дам-де-Парі в Парижі

Autodesk оголосили про офіційний патронаж реставрації собору Нотр-Дам-де-Парі в Парижі

0

Реставрація собору Нотр-Дам в Парижі відбувається за допомогою цифрових технологій та інформаційного моделювання будівель.

Громадська установа, що займається збереженням та реставрацією собору Нотр-Дам-де-Парі, оголосила про офіційний патронаж Autodesk. Завдяки цьому патронажу Autodesk робить свій внесок у проектування та будівництво, включаючи підтримку інформаційного моделювання будівель (BIM), інтелектуальні дані і процес тривимірного геометричного моделювання, а також технічні знання. Використання BIM створює історичні цифрові записи для відновлення та підвищення стійкості до майбутніх подій.

Приймаючи цей інноваційний цифровий підхід, громадська інституція, що займається збереженням і реставрацією собору Нотр-Дам-де-Парі, забезпечує співпрацю між зацікавленими сторонами в хмарному середовищі. Спираючись на загальне середовище даних, що служить центральним сховищем всієї інформації про проект, всі залучені та зацікавлені сторони мають доступ до останніх даних та планів.

Дані, створені з використанням технологій захоплення реальності до пожежі, дозволили Autodesk створити 3D BIM-модель собору Нотр-Дам-де-Парі в тому вигляді, в якому він існував до катастрофічної події. Також Autodesk використовує останні скани для збору реальності для створення тривимірних моделей після запуску для порівняння.

«Я сердечно завдячую Autodesk за підтримку відродження паризького собору Нотр-Дам. Використання цифрових технологій, призначених для спостереження і керування реставраційним об’єктом, має надважливе значення для державної установи. Завдяки заступництву Autodesk використання передових технологій проектування і будівництва та BIM допомагає підготуватися до відкриття собору і знову запрошувати паломників і відвідувачів», – коментує генерал армії Жан-Луї Жоржелін, Президент громадської установи, що займається збереженням і реставрацією собору Нотр-Дам де Парі.


«Ми раді брати участь в реставрації та збереженні в майбутньому Собору Паризької Богоматері, воістину чудового архітектурного дива світу. Після руйнівної пожежі два роки тому ми надали фінансування і технології для підтримки наших зусиль через Французький Fondation du Patrimoine (Фонд спадщини), і це оголошення зміцнює нашу прихильність», – зазначив Ніколя Мангона, віце-президент Autodesk з бізнес-стратегії в галузі архітектури та проектування та конструкторські рішення в будівництві.

Предыдущая новость
Трансформуємо організацію спільної роботи в Google Workspace
Следующая новость
VMware попереджає: виявлена критична вразливість в vCenter Server

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню