1. Головна
  2. Новини
  3. Schneider Electric підтримує українську економіку та поступово відновлює свій бізнес в Україні

Schneider Electric підтримує українську економіку та поступово відновлює свій бізнес в Україні

0

Schneider Electric – перший електротехнічний бренд, який відновив роботу на території України. Мета Schneider Electric у складні для України часи – забезпечити потреби замовників із гарантією безпеки своїх співробітників, партнерів та клієнтів та підтримати відновлення економіки України. Тож компанія відновлює свій бізнес в Західному регіоні України. Перш за все, компанія здійснює постачання обладнання та відвантажує замовлення там, де це не загрожує здоров’ю співробітників та клієнтів. У травні Schneider Electric оголосила про доступність сервісних послуг.

Schneider Electric нараховує понад 200 робочих місць по всій Україні. Під час війни компанія не лише зберігає робочі місця своїх українських співробітників, а й допомагає їм. Фонд Schneider Electric зібрав понад 2 мільйони євро на підтримку українських колег та їхніх сімей. Завдання Schneider Electric – зберегти робочі місця своїх фахівців. Окрім фокуса на своїх співробітниках  компанія бере безпосередню участь у наповненні податкової системи України. Schneider Electric як соціально-відповідальний бізнес входить до рейтингу найбільших платників податків України та є компанією номер один у сфері енергетики за рівнем сплачених податків.

На додаток до фінансової складової ведення бізнесу Schneider Electric успішно реалізує свої інноваційні проєкти в Україні разом із місцевими партнерами, які розвивають інфраструктуру держави. 

Бажаєте використовувати інноваційні та сучасні технології? Зв’яжіться з нашими експертами вже сьогодні!

Зателефонуйте нам за номером +38 (044) 277-23-23 або надішліть нам листа за адресою info@wiseit.com.ua, і ми детальніше розповімо вам про рішення Schneider Electri, так їх переваги.

Предыдущая новость
Представляємо Veeam Backup для Google Cloud v3
Следующая новость
Veeam захищає дані пацієнтів від програм-вимагачів у медичному центрі Південної Джорджії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню