1. Головна
  2. Новини
  3. Google анонсують нову функцію в Google Docs

Google анонсують нову функцію в Google Docs

0

Функція «Показати редакторів» дає більше інформації про зміни, внесені в Документи Google

Тепер ви можете переглядати детальнішу інформацію про історію редагування певного діапазону вмісту в Документах Google. Просто виділіть та клацніть правою кнопкою миші діапазон тексту та оберіть «Показати редакторів» в спадному меню. Тут ви можете переглянути список редакторів та їх останні зміни разом з відмітками часу. У вас також буде можливість відкрити історію версій документа.

Це спрощує відстеження виправлень, які були внесені кількома співавторами, що дає більш повне уявлення про те, хто саме редагував, які зміни були внесені та коли.

Адміністратори: для цієї функції відсутній адміністративний контроль.

Кінцеві користувачі: відвідайте Довідковий центр, щоб дізнатися більше про те, як подивитися, хто змінив частину документа в Документах Google.

Темпи розгортання: для доменів швидкого запуску – ця функція доступна вже зараз; для доменів запланованого запуску – поступове розгортання (до 15 днів для доступності функцій), починаючи з 3 травня 2021 р

Доступність: для клієнтів Google Workspace Business Standard, Business Plus, Enterprise Standard, Enterprise Plus и Education Plus.

Недоступно: для Google Workspace Essentials, Business Starter, Enterprise Essentials, Education Fundamentals, Frontline та некомерційних організацій, а також для клієнтів G Suite Basic і Business.

За детальнішою інформацією про рішення та продукти компанії Google звертайтеся до наших фахівців за тел. +38 044 277 23 23 або електронною поштою google@wiseit.com.ua.

Предыдущая новость
ASUS ExpertBook B9 – оновлена версія найлегшого у світі бізнес-ноутбука доступна в Україні
Следующая новость
Новий плагін vCenter для vRealize Network Insight v2.0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню