1. Головна
  2. Новини
  3. Оновлення в Документах Google — тепер ще зручніший пошук нових коментарів та важливих розмов

Оновлення в Документах Google — тепер ще зручніший пошук нових коментарів та важливих розмов

0

Google додали два нові способи, які спрощують пошук коментарів, що вимагають вашої особливої уваги та дій, у Документах Google в Інтернеті.

Нові коментарі, зроблені після останнього перегляду документа, будуть позначені синьою крапкою. Крім того, при наведенні курсору на синю крапку ви побачите прапорець з позначкою «Новий».

У діалозі історії коментарів Google додали нові параметри фільтрації. Ви можете впорядкувати коментарі за такими параметрами та позначками: «Для вас», «Всі коментарі» або «Вирішено».

Ми сподіваємося, що ці поліпшення допоможуть спростити спільну роботу, дозволивши вам швидко переходити до важливих коментарів та бесід і вживати заходів до них.

Адміністратори: для цієї функції відсутній адміністративний контроль.

Кінцеві користувачі: для цієї функції відсутні налаштування кінцевого користувача. Відвідайте Довідковий центр, щоб дізнатися більше про використання коментарів та дій.

Темпи розгортання: для доменів швидкого розгортання — поступове розгортання (до 15 днів для доступності функцій), починаючи з 22 лютого 2021 р.; для доменів запланованого випуску — поступове розгортання (до 15 днів для доступності функцій), починаючи з 15 березня 2021 р.

Доступно: для клієнтів Google Workspace Essentials, Business Starter, Business Standard, Business Plus, Enterprise Essentials, Enterprise Standard і Enterprise Plus, а також для клієнтів G Suite Basic, Business, Education, Enterprise for Education і некомерційних організацій. А також для користувачів з особистими обліковими записами Google.

За детальнішою інформацією про рішення та продукти компанії Google звертайтеся до наших фахівців за тел. +38 044 277 23 23 або електронною поштою google@wiseit.com.ua.

Предыдущая новость
В Google Календарі з’явилися додаткові можливості поділитися своєю доступністю
Следующая новость
Wise IT в черговий раз підтвердили статус Huawei «3-star Certified Service Partner»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню