1. Головна
  2. Новини
  3. Google Assistant тепер можна використовувати на інших пристроях

Google Assistant тепер можна використовувати на інших пристроях

0

Відтепер з’явилася можливість використовувати Google Assistant з інтелектуальними дисплеями та динаміками, такими як Nest Hub Max. Раніше були повідомлення про доступ до сервісів Google Workspace з Google Assistant, який зазвичай доступний на особистих пристроях користувачів.

Адміністраторам слід включити Пошук і Асистент для цих пристроїв, щоб користувачі могли отримувати доступ до даних Google Workspace через Асистента. Якщо адміністратори дозволяють використання домашніх пристроїв, вони також можуть вказати, чи потрібні пристрою Voice Match або Face Match для аутентифікації.

Адміністратори: ця функція за замовчуванням відключена, і її можна включити на рівні домену, підрозділу або групи. Відвідайте Довідковий центр, щоб дізнатися, як включити Пошук і Асистент на різних пристроях у вашій організації.

Кінцеві користувачі: відвідайте Довідковий центр, щоб дізнатися більше про налаштування Google Асистента для вашого пристрою.

Темпи розгортання: для доменів швидкого та запланованого запуску поступове розгортання (до 15 днів для видимості функцій), починаючи з 15 липня 2021 р.

Доступність: для всіх клієнтів Google Workspace, а також для клієнтів G Suite Basic і Business.

За детальнішою інформацією про рішення та продукти компанії Google звертайтеся до наших фахівців за тел. +38 044 277 23 23 або електронною поштою google@wiseit.com.ua.

Предыдущая новость
Що нового в VMware vRealize Network Insight / Cloud 6.3
Следующая новость
Wise IT отримали статус SUSE One Silver Partner 2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню