1. Головна
  2. Новини
  3. Google Maps тепер на панелі швидкого доступу

Google Maps тепер на панелі швидкого доступу

0

Це означає, що ви можете використовувати Карти Google для перегляду та дослідження інформації про місця на одному екрані. Тепер легко та зручно переглядати детальні відомості про місце розташування об’єкта, години роботи та відгуки користувачів.

Тепер дуже просто дізнатися про час в дорозі та напрямки, щоб заздалегідь спланувати поїздку до місця майбутнього заходу. Ви можете додавати поїздки в свій Календар, щоб вчасно приїжджати, точно знаючи, коли саме потрібно виїхати. Прогнозований трафік та транзит в майбутньому часі події використовуються для кращої оцінки часу в дорозі.

Бічна панель швидкого доступу може допомогти вам переглядати свій Календар в інших додатках Google Workspace, робити нотатки, управляти своїми завданнями та багато іншого. З Картами на бічній панелі ви зможете побачити набагато більше інформації, не перемикаючи контексти або не використовуючи декілька вкладок. Це спростить планування своєчасних заходів та участь в них.

Адміністратори: ця функція буде включена за замовчуванням для всіх користувачів, у яких включені Календар та Карти. Якщо Карти відключені для користувача, його робота не зміниться, і вони не будуть бачити Карти на бічній панелі. Відвідайте Довідковий центр, щоб дізнатися більше про включення і відключення служб для ваших користувачів.

Кінцеві користувачі: якщо ваш адміністратор додав Карти для вашого домену, клацніть місце будь-якої події Календаря, щоб почати використовувати цю функцію. Відвідайте Довідковий центр, щоб дізнатися більше про використання бічній панелі.

Темпи розгортання: для доменів швидкого запуску – поступове розгортання (до 15 днів для доступності функцій), починаючи з 19 квітня 2021 р., для доменів з запланованого запуску – поступове розгортання (до 15 днів для доступності функцій), починаючи з 3 травня 2021 р.

Доступність: для всіх клієнтів Google Workspace, а також G Suite Basic та Business.

За детальнішою інформацією про рішення та продукти компанії Google звертайтеся до наших фахівців за тел. +38 044 277 23 23 або електронною поштою google@wiseit.com.ua.

Предыдущая новость
Google повідомляє про відкриття нового регіону Google Cloud у Варшаві
Следующая новость
Весняний QUIZ із Cisco Meraki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню