1. Головна
  2. Новини
  3. Представляємо Veeam Backup для AWS v5

Представляємо Veeam Backup для AWS v5

0

Резервне копіювання та відновлення AWS – остання версія

Veeam щойно випустив 5 версію свого рішення для резервного копіювання та відновлення на основі AWS: Veeam Backup for AWS. Veeam постійно додає нові можливості, щоб надати користувачам AWS можливість самостійно захищати свої робочі навантаження AWS і допомагати реалізувати обіцянку не тільки захисту даних у хмарі, але й пропонує кращий спосіб захисту, контролю та керування даними в гібридних і багатохмарний світ.

Veeam Backup for AWS — це хмарне рішення для резервного копіювання, яке забезпечує узгодженість резервного копіювання корпоративного рівня у загальнодоступну хмару AWS, зосереджену на простоті, економії та безпеці. Veeam Backup for AWS із повним набором функцій і можливостей можна використовувати як самостійне рішення для резервного копіювання та відновлення AWS в AWS або як частину Veeam Backup & Replication для гібридних і багатохмарних організацій.

Veeam Backup для AWS v5 містить купу нових функцій і функцій, однак у цьому блозі я зосереджуся на чотирьох найбільших.

Резервне копіювання та відновлення Amazon Aurora

У Veeam Backup для AWS підтримка служби Amazon Relational Database Service (Amazon RDS) включена вже досить давно, однак у V5 клієнти тепер мають можливість автоматизувати створення знімків будь-яких баз даних Amazon Aurora. Завдяки підтримці Amazon Aurora тепер можна робити знімки та копіювати їх у регіонах та облікових записах AWS. Відновлення баз даних також надзвичайно швидке, і їх можна відновити, щоб замінити наявні бази даних, або відновити в нових регіонах та облікових записах AWS.

Veeam Backup for AWS v5 завершує повну підтримку всіх шести повністю керованих типів реляційних баз даних в AWS, в тому числі:

  • Amazon Aurora
  • MariaDB
  • Microsoft SQL Server
  • MySQL
  • Oracle
  • PostgreSQL

Ви можете захистити будь-який тип Amazon RDS, створивши нову політику за допомогою простого та інтуїтивно зрозумілого майстра. Бази даних, включені в політику, можна визначити, вибравши окрему базу даних або бази даних, або за допомогою тегів AWS. Відновлення можна виконати тим самим способом, який керується майстром — виберіть базу даних для відновлення, точку відновлення та розташування, і все готово.

Індексація файлів Amazon EFS

Оскільки в попередній версії було додано підтримку Amazon Elastic File System (Amazon EFS), цього разу було лише сенс внести деякі нові покращення. Veeam Backup for AWS v5 тепер включає індексацію на рівні файлів для покращення можливостей детального відновлення. Відновлення на рівні файлів дозволяє комусь відновлювати окремі файли через інтерфейс, подібний до Veeam Explorer, легко переглядаючи, шукаючи та вибираючи окремі файли та папки для відновлення. Завдяки цій можливості детального відновлення більше не потрібно відновлювати весь том файлової системи.

Резервне копіювання та відновлення конфігурації

Оскільки використання Veeam Backup для AWS масштабується, важливо переконатися, що конфігурація самого пристрою захищена та підлягає відновленню. За допомогою Veeam Backup for AWS v5 ви можете створити резервну копію всіх налаштувань конфігурації, включаючи такі елементи, як політики, і відновити їх у разі випадкового видалення, катастрофи, міграції тощо.

Давайте подивимося на це в інтерфейсі користувача.

Вибравши резервне копіювання конфігурації з налаштувань, ви зможете налаштувати розклад, щоб робити регулярні резервні копії, а також виконувати відновлення з останніх або минулих точок відновлення. Вибір відновлення відкриває майстер відновлення конфігурації, який дозволяє також імпортувати попередні резервні копії з інших середовищ.

Новий дашборд

Veeam Backup for AWS v5 також має повністю перероблену інформаційну панель, щоб допомогти користувачам зрозуміти середовище, яке вони захищають.

За допомогою нової інформаційної панелі ви можете відразу побачити, як працює середовище. Надання детальної інформації про кількість створених знімків, обсяг пам’яті, який використовується, і кількість захищених робочих навантажень. Це чудове розуміння того, що захищається, і які помилки (якщо такі є) можуть бути.

Резюме

Цей новий випуск надає більше можливостей корпоративного рівня клієнтам, яким потрібен сучасний захист даних для робочих навантажень у хмарі. Завдяки можливостям захисту широкого спектру послуг в AWS, включаючи Amazon Elastic Cloud Compute (Amazon EC2), Amazon RDS, томи Amazon EFS і резервні копії конфігурації Amazon Virtual Private Cloud (Amazon VPC), Veeam Backup for AWS є потужним вибором для будь-якого підприємство або розробник, який використовує AWS. Для існуючих користувачів Veeam, які живуть у гібридному або мультихмарному середовищі, ці ж можливості доступні у Veeam Backup & Replication.

Бажаєте використовувати інноваційні та сучасні технології? Зв’яжіться з нашими експертами вже сьогодні!

Зателефонуйте нам за номером +38 (044) 277-23-23 або надішліть нам листа за адресою info@wiseit.com.ua, і ми детальніше розповімо вам про рішення Veeam, так їх переваги.

Предыдущая новость
Bayer використовує інтелектуальне рішення для моніторингу шкідників та знижує на 94% витрати на архітектуру
Следующая новость
VMware анонсувала доступність Workspace ONE Mobile Threat Defense

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню