1. Головна
  2. Без категорії
  3. Veeam Backup for Microsoft Office 365 v5 – нова версія доступна для скачування

Veeam Backup for Microsoft Office 365 v5 – нова версія доступна для скачування

0

Компанія Veeam, виробник провідних на ринку засобів для забезпечення доступності віртуальних дата-центрів, в грудні оголосила про доступність для скачування нової версії Veeam Backup for Microsoft Office 365 v5. Нагадаємо, що за допомогою цього рішення можна проводити резервне копіювання та відновлення даних Office 365 із хмари, а також бекапити локальні дані Microsoft Exchange, OneDrive і Sharepoint.

Давайте подивимося, що нового з’явилося в цьому рішенні:

1. Підтримка Microsoft Teams

Багато Enterprise-адміністраторів використовують Microsoft Teams для створення середовища спільної роботи для команд різного розміру в рамках підприємства. Тепер Veeam Backup for Microsoft Office 365 v5 дозволяє проводити резервне копіювання цих середовищ з використанням спеціального API від Microsoft.

Цей API дозволяє дізнатися, з яким каналом асоційований кожен data point, що дозволяє організувати безшовне резервне копіювання та відновлення середовищ Microsoft Teams для SharePoint Online, Exchange і OneDrive.

Veeam Explorer for Microsoft Teams включає в себе можливості відновлення для каналів, налаштувань, прав доступу, додатків та вкладок, включаючи дані і компоненти.

Також з’явилася можливість пошуку по 17 полям:

2. Покращення продуктивності

☑ Відповідаючи потребам великих та зростаючих організацій, версія 5 пропонує декілька поліпшень архітектури та оптимізацій обробки даних, які забезпечують поліпшення масштабованості, спрощення управління та підвищення швидкості резервного копіювання та відновлення.

☑ П’ятиразове розширення масштабованості інфраструктури резервного копіювання забезпечується за рахунок підтримки до 50 віддалених проксі-серверів на один сервер резервного копіювання.

☑ Підтримка робочих груп спрямована на роботу з хмарними розгортаннями та усуває обов’язкову вимогу домену для компонентів Veeam Backup for Microsoft Office 365. Додаткові віддалені проксі-сервери тепер можна встановити в робочих групах, що дозволяє спростити управління та масштабування інфраструктури резервного копіювання.

☑ Прискорене завантаження об’єктів в майстрі резервного копіювання дозволяє до декількох хвилин скоротити час на створення та редагування завдань резервного копіювання для організацій Office 365, в яких понад 100 000 користувачів, груп і сайтів. Крім того, пошук індивідуальних об’єктів тепер виконується на боціі Azure AD, що допомагає набагато швидше знайти користувача, групу або сайт, які ви хочете захистити.

☑ Подвійна швидкість передачі даних резервних копій в об’єктне сховище з локальних репозиторіїв.

☑ Прискорене резервне копіювання та більш ефективна робота з великими сайтами SharePoint Online досягається завдяки паралельній обробці окремих списків та поліпшеній обробці помилок під час резервного копіювання об’єктів всередині списків.

☑ Прискорення операцій управління та поліпшений відгук призначеного для користувача інтерфейсу для більш масштабних розгортань забезпечується за рахунок оптимізованих комунікацій між компонентами інфраструктури резервного копіювання.

☑ Подання тисяч репозиторіїв резервних копій, облікових записів OneDrive та об’єктів Exchange за декілька секунд завдяки оптимізованим викликам RESTful API.

☑ Інформація про простір, що використовується в тисячах репозиторіїв, надається за кілька секунд за допомогою оптимізованих командлетів PowerShell.

☑ Прискорене відновлення SharePoint та OneDrive запускається за допомогою оптимізованих викликів RESTful API.

☑ Підвищена швидкість експорту в PST завдяки паралельній обробці поштових скриньок.

3. Оновлення Restful API

☑ Аудит повідомлень по електронній пошті, заснований на налагоджених правилах, дозволяє тримати під контролем доступ до даних резервних копій організації та відстежувати всі операції, що здійснюються при роботі з інструментами Veeam Explorers. Наступні запити використовуються для забезпечення аудиту повідомлень, а також для додавання конкретних користувачів або груп до системи аудиту: / v5 / AuditEmailSettings, / v5 / Organizations / {organizationId} / AuditItems.

☑ Щомісячний звіт про використання в форматі JSON генерується на вимогу для замовників з орендними ліцензіями за допомогою запиту (GET) / v5 / licensing / reports / latest.

☑ Управління ліцензіями Veeam Backup for Microsoft Office 365 за допомогою запиту (POST) / v5 / License / action та перегляд інформації про ліцензії за допомогою запиту (GET) / v5 / License.

☑ Скасування ліцензій, використаних помилково або виданих неактуальним користувачам, без необхідності очікування протягом 31 дня з допомогою запиту (DELETE) / v5 / LicensedUsers / {LicensedUserId}.

☑ Прискорене відновлення, експорт, збереження та пересилання об’єктів Exchange завдяки поліпшеному алгоритму ідентифікації об’єктів, який використовується в запиті (POST) / v5 / RestoreSessions / {restoreSessionId} / Organization / Mailboxes / {mailboxId} / Items / {ItemId} / Action.

☑ Оптимізоване посторінкове уявлення для вилучення великих обсягів даних з БД Veeam Backup for Microsoft Office 365.

4. Загальні оновлення

☑ Покращений планувальник резервного копіювання дозволяє задавати тимчасове вікно для виконання завдань та точний час для їх запуску.

☑ Збір та експорт журналів Veeam Explorers спрощений завдяки використанню майстра інформації про підтримку в консолі Veeam Backup for Microsoft Office 365.

☑ Аудит інформації про зміни конфігурації завдань резервного копіювання, наприклад про додавання видалення об’єктів, що захищаються, включається в журнали Veeam.Archiver.Service.

☑ Нові журнали VMC збирають значення метрик використання Veeam Backup for Microsoft Office 365 та статистику про виділення ресурсів інфраструктури, полегшуючи завдання діагностики для служби підтримки Veeam.

За додатковою інформацією та консультаціями звертайтеся за тел. +38 044 277 23 23, електронною адресою veeam@wiseit.com.ua або до вашого облікового менеджеру.

Предыдущая новость
Перезарядіть свій бізнес за допомогою твердотільних накопичувачів від Huawei
Следующая новость
Google повідомляє про відкриття нового регіону Google Cloud у Варшаві

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню