1. Головна
  2. Новини
  3. Представляємо Veeam Backup для Google Cloud v3

Представляємо Veeam Backup для Google Cloud v3

0

Veeam щойно випустив третю версію рішення для резервного копіювання та відновлення на основі Google — Veeam Backup for Google Cloud v3. Цей випуск містить значну кількість удосконалень, які допомагають клієнтам належним чином захищати більше своїх хмарних середовищ Google, а також надають ряд інших нових функцій, пов’язаних із безпекою, простотою використання та гібридними/багатохмарними середовищами. Почнемо з новітнього сервісу, який Veeam може захищати.

Cloud MySQL

Тепер ви можете повністю автоматизувати та запланувати резервне копіювання та знімки Cloud MySQL у Google Cloud. Відновлення всієї бази даних відбувається до смішного швидко і може перезаписувати в існуючому місці або як новий екземпляр в новому регіоні чи обліковому записі.

Захист екземпляра Cloud MySQL настільки ж простий, як створення нової політики, використовуючи той самий підхід, керований майстром, з яким ви, ймовірно, знайомі, якщо вже використовуєте продукт для екземплярів Compute Engine. Якщо ви ні, крива навчання мінімальна — просто виберіть політику, Cloud SQL та натисніть кнопку «Додати».

Так само, як ми захищаємо екземпляри Compute Engine, ви можете захистити бази даних, вибираючи окрему базу даних або використовуючи теги. Після цього просто виберіть цільовий та відповідний розклад, подивіться на свої приблизні витрати та натисніть кнопку Готово.

Відновлення виконуються таким же чином. Просто виберіть точку відновлення, яку ви хочете використовувати, і запустіть майстер відновлення, вказавши, до якого проекту та регіону потрібно відновити базу даних.

Контроль доступу на основі ролей

Щоб підвищити безпеку, доступ до веб-інтерфейсу та порталу тепер можна налаштувати за допомогою контролю доступу на основі ролей (RBAC). RBAC надає оперативним командам можливість обмежити використання порталу Veeam Backup for Google Cloud до певних завдань. Є три ролі, які можна використовувати для надання доступу до порталу:

  • Адміністратор порталу: повний доступ
  • Оператор порталу: доступ до операцій резервного копіювання та відновлення
  • Оператор відновлення: доступ лише до операцій відновлення

Обмеживши доступ, користувачі тепер мають можливість обмежити доступ і забезпечити дотримання операційних процедур. Ці облікові записи створюються в області конфігурації Veeam Backup for Google Cloud і додаються під користувачами порталу. Створюючи користувача порталу, ви просто вибираєте локальний обліковий запис Veeam Backup для Google Cloud. 

Резервне копіювання та відновлення конфігурації

Оскільки використання Veeam Backup for Google Cloud масштабується, важливо переконатися, що конфігурація самого пристрою захищена та підлягає відновленню. З V3 ви можете створити резервну копію всіх налаштувань конфігурації, включаючи такі елементи, як політики, і відновити їх у разі випадкового видалення, катастрофи, міграції тощо. Давайте подивимося на це в інтерфейсі користувача.

Вибравши резервне копіювання конфігурації в налаштуваннях, ви можете налаштувати розклад, щоб робити регулярні резервні копії та відновлювати їх з останніх або минулих точок відновлення. Вибір відновлення відкриває майстер відновлення конфігурації, який дозволяє також імпортувати попередні резервні копії з інших середовищ.

Новий дашборд

Veeam Backup для Google Cloud має повністю перероблену інформаційну панель, щоб допомогти користувачам зрозуміти середовище, яке вони захищають.

За допомогою нової інформаційної панелі ви можете побачити, як працює середовище. Надання детальної інформації про кількість створених знімків, обсяг пам’яті та кількість захищених робочих навантажень. Це чудове уявлення про те, що захищено та які помилки можуть бути, якщо такі є.

Резюме

Цей новий випуск надає клієнтам, яким потрібен сучасний захист даних для робочих навантажень у хмарі, більше можливостей корпоративного рівня. Veeam Backup for Google Cloud — потужний вибір для будь-якого підприємства чи розробника, який використовує Google Cloud. Для існуючих користувачів Veeam, які живуть у гібридному або мультихмарному середовищі, ці ж можливості доступні у Veeam Backup & Replication.

Отримайте його безкоштовно назавжди до 10 екземплярів через Google Cloud Marketplace тут.

Бажаєте використовувати інноваційні та сучасні технології? Зв’яжіться з нашими експертами вже сьогодні!

Зателефонуйте нам за номером +38 (044) 277-23-23 або надішліть нам листа за адресою info@wiseit.com.ua, і ми детальніше розповімо вам про рішення Veeam, так їх переваги.

Предыдущая новость
Зараз обслуговуємо: як штучний інтелект та хмара змінюють ресторанний бізнес
Следующая новость
Schneider Electric підтримує українську економіку та поступово відновлює свій бізнес в Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню