1. Головна
  2. Новини
  3. Veeam інтегрувала свої рішення з Kasten K10. Резервування контейнерів.

Veeam інтегрувала свої рішення з Kasten K10. Резервування контейнерів.

0

Представники компанії Veeam розповіли про можливості технології резервного копіювання програм, які працюють в контейнерах Kubernetes. Ця технологія була розроблена компанією Kasten, яку Veeam придбала в жовтні минулого року за 150 млн дол. За рахунок нової технології і інтеграції її з Veeam Backup Replication компанія розраховує розширити свій портфель пропозицій. При цьому наголошується, що три чверті компаній вже планують використовувати контейнерні технології для розгортання своїх додатків. Природно, що їм будуть потрібні і технології для швидкого відновлення як даних, так і додатків, які будуть функціонувати в складі контейнера.

Контейнери та віртуалізація

Спочатку Veeam ставила на резервне копіювання віртуальних машин і швидке їх відновлення в разі виникнення проблем. Компанія не адаптувала класичні рішення для резервного копіювання до віртуальних середовищ, але спочатку проектувала свої продукти для резервування віртуальних машин. Природно, що їй вдалося домогтися гарних результатів саме завдяки такій стратегії. Аналогічним шляхом розвивалася і компанія Kasten, яка розробила рішення для резервного копіювання контейнерних середовищ і додатків. І зараз, коли популярність контейнерів постійно зростає, рішення цієї компанії можуть виявитися дуже популярними.

Саме тому Veeam придбала Kasten і інтегрувала рішення цієї компанії зі своїми платформами управління. Як зазначив на прес-конференції віце-президент Veeam по регіону Північна і Східна Європа і країни Близького Сходу Василь Ваганов, помітна частка існуючих клієнтів Veeam зацікавлені в придбанні і флагманського продукту компанії Kasten платформи K10.

Деякі ІТ-фахівці помилково вважають, що контейнерні додатки можна резервувати так само, як і монолітні додатки, використовуючи для цього традиційні підходи і рішення для захисту. Але рішення для резервного копіювання контейнерних додатків повинні враховувати особливості Kubernetes і не повинні бути прив’язаними до конкретної інфраструктурі. Додаток, який раніше міг підтримуватися декількома віртуальними машинами, тепер, в середньому, може складатися з 100 окремих ресурсів Kubernetes. Спроби підігнати традиційні рішення резервного копіювання під нове середовище можуть привести до народження «Франкенштейну»: системи з безлічі елементів, яка не відповідатиме потребам користувачів і підтримувати всі можливості контейнерів. На жаль, саме на ринку резервного копіювання подібних прикладів достатньо.

В кінці травня в ході глобальної конференції VeeamON 2021 компанія Veeam оголосила про плани щодо інтеграції власної платформи Veeam Backup Replication з Kasten K10, щоб задовольнити зростаючий попит з боку клієнтів і ринків. Це дозволить бізнесу підготуватися до майбутнього контейнерної розробки продуктів і забезпечити підтримку DevOps і PlatformOps за рахунок розширення послуг захисту даних в Kubernetes, а також забезпечить інтегроване, централізоване місце для зберігання критично важливих резервних копій і робочих навантажень Kubernetes. Крім того, Kasten K10 дозволяє записувати дані в численні сховища Veeam, надаючи можливість централізовано керувати даними, незалежно від того, чи знаходяться вони на диску, SSD, в об’єктному сховищі, хмарі і навіть на стрічкових накопичувачах. Ще однією перевагою стане можливість зберігання резервних копій Kubernetes в хмарних, фізичних і захищених від програм-вимагачів незмінних середовищах. Нарешті, можна включити робочі навантаження Kasten в автоматизоване управління життєвим циклом резервного копіювання даних для повномасштабного управління на базі політик.

Ринок резервного копіювання

У зв’язку з переходом багатьох підприємств до тіснішого використання цифрових технологій, особливо в режимі самоізоляції і віддаленої роботи, компаніям все більше уваги доводиться приділяти збереженню своїх цифрових активів, причому як даних, так і працюючих додатків. Саме тому технології резервного копіювання, які розраховані на віртуальні, хмарні і контейнерні середовища виявилися дуже популярними. Доказом важливості цих технологій є чудові показники розвитку компанії Veeam. Як заявив Василь Ваганов: “В минулому, дуже непростому для ринку році, ми досягли видатних результатів. Кількість інсталяцій нашого флагманського продукту Veeam Backup & Replication v11 в світі перевищило 1 млн і продовжує зростати. За минулі 18 місяців ми випустили понад 20 нових продуктів і значних оновлень існуючих рішень, включаючи Veeam Backup & Replication v11, Veeam Backup для платформи Google Cloud, а також розширили підтримку на середовища Kubernetes “.

Причому в продуктах Veeam є можливість використовувати резервні копії і для проведення додаткових перевірок. Зокрема, клієнти можуть використовувати їх як тестові середовища для тестування працездатності нових сервісів і додатків. Крім того, самі резервні копії віртуальних машин і контейнерів можна перевіряти додатковими інструментами захисту: DLP для виявлення порушень політики безпеки, антивірусами та іншими інструментами для захисту і аналізу даних. В результаті, резервні копії не будуть лежати марним вантажем, але їх можна буде активно використовувати в бізнесі компанії. В цілому ж підтримка віртуальних середовищ і контейнерів в засобах резервного копіювання допомагає забезпечити стійкість цифрового бізнесу підприємства.

За додатковою інформацією та консультаціями звертайтеся за тел. +38 044 277 23 23, електронною адресою veeam@wiseit.com.ua або до вашого облікового менеджеру.

Предыдущая новость
Google анонсують оновлення в Google Meet
Следующая новость
Отримайте більше переваг з 2-річною гарантією на Aruba Instant On

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню