1. Головна
 2. Новини
 3. Стабільний розвиток Міністерства національної інфраструктури Ізраїлю забезпечує Veeam

Стабільний розвиток Міністерства національної інфраструктури Ізраїлю забезпечує Veeam

0

Як тільки рішення Veeam налаштовано, воно просто працює. За потреби Veeam дає нам можливість відновити все за кілька кліків. Все ідеально, і це дуже цінно для мене та моєї команди, оскільки дає нам час на все інше.

Ілан Лугасі, CTO
Міністерство національної інфраструктури Ізраїлю

Компанія: Міністерство національної інфраструктури, енергетики та водних ресурсів Ізраїлю є урядовим органом, який відповідає за всі енергетичні сектори Ізраїлю та його природні ресурси. Це включає електроенергію, паливо, зріджений газ, природний газ, енергозбереження, воду, стічні води, розвідку нафти, корисні копалини, науку про землю, морські дослідження тощо. Міністерство контролює всі державні та приватні органи, які працюють у цих сферах, а також регулює ринок, захищає споживача та охороняє навколишнє середовище.

Завдання: Оскільки дослідження та розробки, а також співпраця з іншими міністерствами та регулюючими органами, міжнародними організаціями та науковими колами є центральними в діяльності міністерства, ІТ є основним фактором для бізнесу. Через державні постанови та той факт, що будь-які простої програми або втрата даних можуть призвести до зупинки роботи міністерства, важливо мати рішення, яке може забезпечити доступність додатків та швидке та надійне резервне копіювання даних.

Результати:

 • Вирішує питання безперервності бізнесу та допомагає досягти відповідності нормативним вимогам
 • Забезпечує надійне резервне копіювання та швидке відновлення критично важливих програм
 • Потрібен мінімальний нагляд, що дає змогу ІТ-команді зосередитися на високоцінних ініціативах

Бізнес виклик

За останнє десятиліття, завдяки відкриттю великої кількості природного газу, Ізраїль пережив газову революцію, перетворившись із чистого імпортера викопного палива на самодостатній, при цьому природний газ тепер забезпечує 65% потреб країни в електроенергії. На чолі цієї революції стояло Міністерство національної інфраструктури, енергетики та водних ресурсів Ізраїлю, яке використовує виважене стратегічне, економічне та технічне планування для ефективного управління природними ресурсами та сприяння сталому зростанню сектора.

Оскільки дослідницька діяльність і співпраця з іншими міністерствами та регулюючими органами, міжнародними організаціями та науковими колами є центральними в діяльності міністерства, ІТ є основним фактором, що сприяє бізнесу.

«У нас є понад 450 співробітників, і ІТ є вирішальними для надання кожному з них можливостей виконувати свою щоденну роботу. Доступність має першорядне значення, і будь-які простої призведуть до негайного впливу на продуктивність і послуги та підтримку, які ми надаємо іншим організаціям і організаціям»

Нір Зентнер, директор з інформаційних технологій Міністерства національної інфраструктури, енергетики та водних ресурсів.

Крім того, як державний орган, міністерство має суворо дотримуватися нормативних актів. Серед цих урядових мандатів є необхідність забезпечити надійне резервне копіювання всіх програм і даних і захист від простоїв і непередбачених обставин.

Рішення Veeam

«Ми провели порівняльний аналіз між Veeam та глобальним конкурентом, який також має яскраво виражену присутність на Близькому Сході», — сказав Ілан Лугасі, технічний директор Міністерства національної інфраструктури, енергетики та водних ресурсів. «Але ми виявили значні відмінності в простоті використання, оскільки останнє було надзвичайно складним. Veeam, з іншого боку, був дуже інтуїтивно зрозумілим і зручним для користувачів, що наші адміністратори цінують щодня. Тому ми з самого початку співпрацювали з Veeam».

Оскільки ІТ-вимоги міністерства з роками змінювалися, ІТ-команда змогла ефективно адаптувати використання Veeam Backup & Replication та Veeam Management Pack.

«Спочатку ми використовували Veeam для резервного копіювання наших локальних серверів та експорту даних на стрічку»

Наор Бріг, системний адміністратор Міністерства національної інфраструктури, енергетики та водних ресурсів.

Але оскільки нові урядові постанови вимагали від міністерства створити центр аварійного відновлення (DR), ІТ-команда виявила, що гнучкість рішення дозволила їм легко врахувати цей варіант використання.

«Сьогодні ми покладаємося на Veeam для резервного копіювання понад 60 терабайт даних на день і реплікації понад 50 терабайт щодня», — сказав Бріг.

Аналогічно, протягом багатьох років міністерство неухильно збільшувало ступінь віртуалізації свого середовища, впевнені в здатності рішення Veeam ефективно керувати віртуальними робочими навантаженнями.

«90% нашого середовища зараз є віртуальним, і це, звичайно, допомогло нам контролювати наш енергетичний слід, оптимізувати експлуатаційні витрати та масштабувати операції без потреби в постійних інвестиціях у обладнання», — сказав Лугасі.

Сьогодні всі програми міністерства, включаючи Microsoft Exchange, SharePoint і SQL Server, створюються за допомогою Veeam Backup & Replication.

«Два тижні тому співробітник помилково стер список на нашому сервері SharePoint», — сказав Лугасі.

У той час як Microsoft повідомила своїй команді, що можливе лише відновлення бази даних, Лугасі та Бріг знали, що можуть розраховувати на обробку резервного копіювання Veeam, що ґрунтується на додатках.

«З Veeam ми змогли відновити лише список у SharePoint, який працював ідеально та допоміг пом’якшити потенційно катастрофічну ситуацію», – сказав Лугасі. «Цей інцидент змусив ключові зацікавлені сторони нашої організації усвідомити силу та цінність Veeam».

Потужність і простота використання рішень Veeam дають змогу ІТ-команді міністерства впевнено й послідовно керувати резервними копіями та доступністю додатків і даних без незначного нагляду.

«Як тільки рішення налаштовано, воно просто запрацює», — сказав Бріг. «Це надзвичайно корисно, особливо з точки зору звітності та регулювання».

Використовуючи Veeam Management Pack, IT-команда може контролювати й керувати всім віртуальним середовищем за допомогою єдиної інформаційної панелі «ранкової кави».

В результаті команда ІТ спільно витрачає не більше чотирьох годин на тиждень на завдання, пов’язані з рішенням Veeam.

«За потреби Veeam дає нам можливість відновити все за кілька кліків. Все ідеально, і це дуже цінно для мене та моєї команди, оскільки це дає нам час на все інше», – сказав Лугасі.

«Дані — це нова нафта, і ми пропонуємо цей цінний ресурс міжнародним організаціям як засіб залучення іноземних інвестицій», — сказав Зентнер. «Величезні обсяги даних, які ми зібрали під час геологічних досліджень, дуже бажані для великих бурових компаній, які прагнуть створити об’єкти на основі детальної інформації, яку ми можемо їм надати».

Тепер міністерство має намір розвивати свій постійний успіх із Veeam протягом наступного року та планує покращити безперервність бізнесу, керуючи основним центром обробки даних та сайтом DR в режимі «активно-активний».

«Рішення Veeam постійно довело свою цінність, дозволяючи нам постійно адаптувати та масштабувати наше розгортання відповідно до нових вимог та нашої стратегії ІТ, що розвивається», – сказав Зентнер.

«Ми маємо міцні стосунки з Veeam і отримуємо виняткові послуги як від відділів продажів, технічної підтримки та підтримки», – сказав Зентнер. «На моїй посаді я зазвичай спілкуюся безпосередньо з генеральними директорами та технічними директорами постачальників технологій, з якими ми працюємо, але з Veeam ми цього не вимагаємо, оскільки наша місцева команда глибоко віддана тому, щоб ми були повністю задоволені нашим розгортанням».

Результати

 • Вирішено питання безперервності бізнесу та допомогло досягти відповідності нормативним вимогам
  . Як державна установа, міністерство повинно забезпечити надійне резервне копіювання всіх програм і даних і захист від простоїв і втрати даних. Використовуючи Veeam Backup & Replication, міністерство створює резервні копії 60 ТБ даних на день і реплікує понад 50 ТБ щодня. Відповідно до змін, що змінюються, міністерство розширило можливості свого рішення Veeam, щоб забезпечити резервне копіювання даних і програм на спеціальному сайті DR.
 • Забезпечує надійне резервне копіювання та швидке відновлення критично важливих програм
  . Усі критично важливі програми міністерства, включаючи Microsoft Exchange, SharePoint та SQL Server, тепер підтримуються за допомогою рішення Veeam, яке забезпечує їхню доступність. За потреби ІТ-команда тепер може відновити на рівні файлу завдяки функціональності Veeam, що враховує додатки, — функції, яка дозволила команді швидко виправити потенційно катастрофічну ситуацію, коли співробітник помилково видалив список SharePoint.
 • Потрібний мінімальний нагляд, що дозволяє ІТ-команді зосередитися на цінних ініціативах
  Завдяки зручній панелі керування ранковою кавою рішення Veeam дає змогу ІТ-команді міністерства контролювати й керувати всім віртуальним середовищем з одного скла.
  «Ми можемо відновити все за кілька кліків, і в середньому моя команда витрачає не більше чотирьох годин на тиждень на рішення. Все ідеально, і це дуже цінно для мене та моєї команди, оскільки це дає нам час на все інше», – сказав Лугасі.

Бажаєте використовувати інноваційні та сучасні технології? Зв’яжіться з нашими експертами вже сьогодні. Зателефонуйте нам за номером +38 (044) 277-23-23 або надішліть нам листа за адресою info@wiseit.com.ua, і ми детальніше розповімо вам про рішення Veeam, так їх переваги.

Предыдущая новость
Система бронювання приміщень від ATEN – технологічність на вищому рівні!
Следующая новость
3 способи для прискорення впровадження AI/ML у державному секторі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню