1. Головна
  2. Новини
  3. VMware інновує електронне навчання та покращує доступність за допомогою AWS AI/ML і професійних послуг

VMware інновує електронне навчання та покращує доступність за допомогою AWS AI/ML і професійних послуг

0

VMware вже давно має репутацію інноваційної компанії. Заснована в 1998 році, вона була однією з перших компаній, яка віртуалізувала архітектуру x86, і продовжує впроваджувати інновації за допомогою своїх платформ віртуалізації. Його сучасна і найпопулярніша платформа, VMware vSphere Hypervisor, дозволяє віртуалізувати практично будь-яку архітектуру x86 або x64. Крім того, VMware допомагає своїм клієнтам оптимізувати цифрові інновації за допомогою модернізації програм і хмарних рішень, таких як VMware Cloud на AWS , Cloud Health від VMware і VMware Carbon Black .

Оскільки ми програмно створюємо наш контент, тепер ми можемо охопити партнерів і клієнтів із різними можливостями. Ми усвідомлюємо великі переваги з точки зору інклюзивності та можливостей».

Архітектор рішень Bal Birdy , VMware

Початкові проблеми навчання за вимогою

Щоб гарантувати, що її співробітники, партнери та стратегічні клієнти можуть розробляти та поставляти рішення VMware і прискорювати їх впровадження, група рішень VMware Livefire надає передові технічні можливості по всьому світу. Він пропонує практичні сеанси з архітектури та дизайну навколо мереж віртуальної хмари, цифрового робочого простору, внутрішньої безпеки, сучасних програм і хмари. Ці надзвичайно популярні поставки відомі своїм характером співпраці та інтерактивністю, оскільки вони здійснюються інженерами та архітекторами та виходять за рамки традиційної пропозиції навчання.

Коли учасники почали просити доступ за вимогою до деяких навчальних матеріалів, щоб доповнити особисті доставки, інноваційна група Livefire Solutions обдумала способи надання вмісту у форматі електронного навчання. Враховуючи швидкий розвиток і додавання нових послуг до портфоліо VMware, їм необхідно було забезпечити швидке створення навчального контенту та його актуальність.

Однією з ключових вимог для групи рішень Livefire була можливість створювати навчальний контент за запитом у спосіб, який був більш масштабованим з точки зору вартості, ніж традиційний запис відео. 

«Компанія VMware має студії звукозапису в різних місцях, і ми б несли багато некомерційних витрат, відправляючи людей до цих студій», — каже Бал Берді, архітектор рішень для персоналу в групі рішень Livefire та керівник продукту Olive, The Virtual Trainer.  «Крім того, ми невелика команда, і у нас більше попиту, ніж пропозиції, тому рішення також має бути масштабованим з практичної точки зору».

Інноваційний підхід до електронного навчання

Маломасштабне підтвердження концепції (POC) довело VMware, що учні сприйнятливі до цифрового навчального курсу на основі віртуального аватару, розробленого за допомогою механізму перетворення тексту в мовлення. Щоб запровадити цю концепцію у виробництво, компанія співпрацює з Amazon Web Services (AWS) Professional Services для розробки платформи віртуальних тренерів, яка дозволить користувачам створювати захоплюючі та незабутні враження.

Команда AWS Professional Services Spatial Practice спеціалізується на розробці та наданні клієнтам можливості подорожувати доповненою реальністю (AR), віртуальною реальністю (VR) і 3D, використовуючи сервіси AWS для імітації налаштованого досвіду. VMware працювала з командою Spatial Practice, щоб розробити пілотну версію для віртуального тренажера. Команда AWS брала участь у всіх етапах проекту: від концептуалізації, де вони визначали найкращий підхід для масштабованості, продуктивності та творчої привабливості, до розробки, розгортання та виробництва.

Розкадровка 3D досвіду

Початковий етап залучення включав створення розповіді, яка описувала візуальну естетику, концепцію цієї естетики та розкадрування досвіду користувача, щоб краще зрозуміти потреби мистецтва від команди AWS Professional Services. Завдяки серії мозкових штурмів команда розробила та завершила 2D-ескізи того, як має виглядати та відчуватися 3D-середовище та як користувачі взаємодіятимуть із вмістом.

Концепції інформували 3D-художника та технічного художника, які об’єкти необхідно створити, як їх зібрати та як найкраще перенести бажаний вигляд 3D-сцени на механізм реального часу. Команда склала список активів і почала створювати ці активи, тоді як технічні консультанти розробляли бекенд-функції, які забезпечать роботу 3D-сцени.

Усі готові ресурси були зібрані в пакеті «Створення цифрового вмісту», а потім експортовані у формат із відкритим вихідним кодом та імпортовані в систему реального часу, де на цей вміст було накладено структуру. Ця вправа дозволила клієнту побачити один-на-один, як відбуватиметься залучення, не залишаючи жодних питань чи сумнівів щодо візуальної привабливості чи того, як виглядатиме кінцева естетика.

Взаємодія та інтерактивність з AWS AI Services

Команда використовувала 3D-движок із відкритим вихідним кодом, щоб представити програму в Інтернеті та інтегрувала її з хостами Amazon Sumerian — віртуальними аватарами з вбудованою анімацією, мовою та поведінкою для взаємодії з користувачами. Тренери, які пишуть курси на вимогу в Microsoft PowerPoint, створюють сценарій, яким розмовляють господарі Amazon Sumerian. Після додавання цього сценарію до розділу приміток на слайдах Amazon Polly , механізм перетворення тексту в мовлення AWS, перетворює його на справжнє мовлення, створюючи враження, ніби розмовляють господарі Amazon Sumerian. Amazon Lex підтримує розмовний інтерфейс, де учні можуть задавати запитання, вводячи текст або промовляючи вголос, і отримувати відповідь.  

Для автоматизації команда використовує Amazon Simple Storage Service(Amazon S3), щоб завантажити файли PowerPoint, які потім обробляються за допомогою AWS Lambda . Команда покладається на Amazon Translate , один із багатьох сервісів штучного інтелекту, які пропонує AWS, щоб забезпечити приховані субтитри та можливості автоматизованого перекладу мов, дозволяючи команді Livefire перекладати тренінги на вимогу 19 мовами, якими розмовляє їхня глобальна аудиторія. 

Команда інтегрувала рішення з пакетом розробників AWS Cloud Development Kit (AWS CDK), який забезпечує повністю автоматизований конвеєр CI/CD для швидкого оновлення та обміну даними між робочим і робочим середовищами. Нарешті, вони розповсюдили навчання на вимогу за допомогою Amazon CloudFront , щоб забезпечити низьку затримку в усьому світі для високоінтерактивного Інтернету. 

Економія коштів і покращена доступність

VMware досягла значної економії за допомогою рішення віртуального тренера. Створення вмісту тепер обходиться VMware на 70 відсотків дешевше та на 80 відсотків швидше, ніж за допомогою традиційних методів запису відео протягом усього життя вмісту. Можливості локалізації стали більш доступними для організації. Крім того, оновлення, які традиційно займали тижні або дні, тепер займають години або хвилини.

Рішення також сприяє більш широкому залученню та підвищує експлуатаційну цінність. «Оскільки ми створюємо наш контент програмно, тепер ми можемо охопити партнерів і клієнтів із різними можливостями», — каже Берді. «Ми усвідомлюємо великі переваги з точки зору інклюзивності та можливості. Amazon Translate створює приховані субтитри, які підтримують тих, хто має проблеми зі слухом, і зараз ми визначаємо, як використовувати Amazon Transcribe , щоб запропонувати голосове керування сценою для підтримки рухових груп і груп із вадами зору та інших спільнот».

Орієнтація на глобальні ринки

Групи VMware можуть використовувати масштабоване розподілене рішення, розроблене командами AWS і VMware. 

«У нас є можливість використовувати рішення для інших груп, особливо в сфері локалізації», — говорить Том Маккей, старший директор глобальних стратегічних програм у VMware. «AWS Translate може стати для нас швидким і дуже рентабельним способом доставки інших типів вмісту на наші глобальні ринки».

Про VMware

VMware розробляє програмне забезпечення для віртуалізації з 1998 року. Компанія, що базується в Пало-Альто, Каліфорнія, відома своїми платформами для модернізації додатків, хмари, мереж, безпеки та цифрового робочого простору.

Переваги AWS

  • Досягає 70% економії на створенні контенту
  • Зменшує витрати на локалізацію
  • Підвищує доступність, підтримуючи більшу включеність і можливість
  • Розширює можливості глобальних партнерів і клієнтської бази завдяки навчанню на вимогу
  • Зменшує час виходу на ринок на 83%

Компанії будь-якого розміру в усіх галузях щодня трансформують свій бізнес за допомогою AWS. Зв’яжіться з нашими експертами та почніть власну подорож до AWS Cloud вже сьогодні.

Зателефонуйте нам за номером +38 (044) 277-23-23 або надішліть нам листа за адресою aws@wiseit.com.ua, і ми детальніше розповімо вам про хмарні рішення AWS, так їх переваги.

Предыдущая новость
Будуємо майбутнє роботи з Google Workspace
Следующая новость
Дослідження ESET: нова загроза для Mac шпигує за користувачами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню