1. Головна
  2. Новини
  3. Вийшов VMware Usage Meter 4.4 – що нового?

Вийшов VMware Usage Meter 4.4 – що нового?

0

Ще в 2019 році компанія VMware анонсувала утиліту VMware Usage Meter 3.6.1 для vCloud Availability 3.x, яка дозволяла автоматично вимірювати споживання хмарних ресурсів і створювати звіти на помісячній основі. Призначено це для хмарних провайдерів, що надають послуги приватної хмари (IaaS, PaaS). Днями була анонсована нова версія Usage Meter 4.4, яка розширює функціональність версії 3.6.1.

Давайте подивимося, що там з’явилося нового:

Щомісячні звіти

Нова можливість Usage Meter дозволяє прив’язати мітку (label) до кожного клієнта і на основі її відстежувати споживання ресурсів, формуючи щомісячні звіти. Це робиться за рахунок застосування механізму правил до об’єктів vCenter або VMware Cloud Director.

 

Підтримка LDAP

Тепер хмарні адміністратори можуть залогінитися в віртуальний модуль Usage Meter з використанням аутентифікації LDAP. Більш докладно про це можна почитати ось тут.

Офлайн звіти

Раніше звіти UM були доступні тільки після затвердження з боку підтримки VMware, тепер же вони доступні всім. Налаштувати їх можна при розгортанні віртуального модуля vCenter Server в форматі OVA, де можна налаштувати обхід валідації Usage Insight registration.

Проте, всі звіти генеруються тільки на стороні Usage Insight, а офлайн-можливості дозволяють робити їх ручний імпорт та експорт.

Покращення механізму апгрейда

У минулому апгрейд Usage Meter 4.X використовував файл SHAR, який завантажувався в Usage Meter, після чого виконувався скрипт апгрейда. Тепер у версії 4.4 для цього використовується ISO-образ, який можна прив’язати до будь-якого віртуального модулю Usage Meter 4.1+ та виконати сценарій з ISO-образу як Root.

Ну і наостанок невелике оглядове відео про розгортання Usage Meter:


Для використання можливостей Usage Meter вам потрібно переключитися на Flex Pricing Model, що є обов’язковою вимогою:

Завантажити VMware Usage Meter 4.4 можна за цим посиланням.

За додатковою інформацією та консультаціями звертайтеся за тел. +38 044 277 23 23, електронною адресою vmware@wiseit.com.ua або до вашого облікового менеджеру.

 

Предыдущая новость
Canon GX6040 та GX7040 – нові компактні принтери для бізнесу скоро у продажу
Следующая новость
В Google Meet з’явилася можливість змінювати фон на відео

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню