1. Головна
  2. Новини
  3. Wise IT підтвердили партнерський статус Microsoft з трьома компетенціями рівню Silver на 2021-2022 роки

Wise IT підтвердили партнерський статус Microsoft з трьома компетенціями рівню Silver на 2021-2022 роки

0

Компетенції Microsoft – це підтвердження високого рівня партнера. Розширені компетенції можуть отримати партнери, у яких є успішні кейси впровадження рішень Microsoft і необхідна кількість сертифікованих технічних фахівців.

Завдяки відповідності всім вимогам, компанія Wise IT підтвердила наступні компетенції в рамках глобальної партнерської мережі Microsoft (Microsoft Partner Network):

  • Silver Cloud Platform: високий рівень кваліфікації для впровадження і супроводу хмарних сервісів на платформі Microsoft Azure.
  • Silver Cloud Productivity: високий рівень кваліфікації в галузі впровадження та розгортання хмарних і гібридних рішень Microsoft Office.
  • Silver Small and Midmarket Cloud Solutions: підтверджує досвід Wise IT в наданні рішень на базі Microsoft 365 для малого і середнього бізнесу.

«Компанія Wise IT є партнером Microsoft з 2017 року і по теперішній час, демонструючи високий рівень компетенції фахівців і якість реалізації проектів. Наші знання і вміння, підтверджені високими партнерськими статусами Microsoft завжди адаптовані до потреб клієнтів, що дає їм можливість отримати кращі послуги за кращу ціну. Ми допомагаємо побудувати потужний і керований бізнес компанії будь-якого рівня за допомогою хмарних рішень Microsoft» – зазначає Дмитро Удовик, СТО компанії Wise IT.

Предыдущая новость
В Google Meet можна призначати до 25 співведучих
Следующая новость
VMware Carbon Black – безпека робочих станцій корпоративної інфраструктури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню