1. Головна
  2. Новини
  3. Wise IT підтвердили статус Cisco Select Integrator на 2021-2022 рр

Wise IT підтвердили статус Cisco Select Integrator на 2021-2022 рр

0

Статус партнера Cisco Select Integrator демонструє високий рівень взаємовідносинміж Wise IT, клієнтами та партнерами, бездоганні технічні знання і навички, експертний рівень надання послуг і сервісів на основі продукції і технологій компанії Cisco.

Компанія Wise IT, в якості партнера Cisco, допомагає клієнтам реалізувати проекти з мережевих рішеннь з мінімальними витратамита в мінімальні терміни, також володіє відповідним рівнем знань для розробки, налаштування та підтримки рішень для комплексного обслуговування та супроводу.

Нагадаємо, Cisco – американська транснаціональна компанія, що розробляє і реалізовує мережеве обладнання, призначене здебільшого для підприємств Enterprise рівня й телекомунікаційних підприємств, а також має в своєму портфелі обладнання для SMB замовників. Одна з найбільших в світі компаній, що спеціалізується в області високих технологій, IoT, та мережевої безпеки .

За детальною інформацією про продукти та рішення компанії Cisco ви можете звертатися до наших спеціалістів за тел. +38 044 277 23 23 або email hardware@wiseit.com.ua.

Предыдущая новость
Що таке правило резервного копіювання 3-2-1?
Следующая новость
Fortinet – лідер у рейтинзі Gartner® Magic Quadrant ™ 2021 для периферійної інфраструктури WAN

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню