1. Головна
  2. Новини
  3. Wise IT отримав статус Silver Hybrid Cloud Partner від Hewlett Packard Enterprise

Wise IT отримав статус Silver Hybrid Cloud Partner від Hewlett Packard Enterprise

0

Wise IT отримав статус Silver Hybrid Cloud Partner!

Силами відділів сервісів та продажів, виконала кваліфікаційні критерії та набула статусу Silver Hybrid Cloud Partner від одного із світових партнерів Hewlett Packard Enterprise. ВІтаємо усю команду та кожного, хто долучився. Це знакова подія як для нас, так і для наших клієнтів, яка відкриває нові можливості!

Нагадуємо Hewlett Packard Enterprise – американська ІТ-компанія, створена в 2015 році разом з HP Inc. після розділу корпорації Hewlett-Packard на дві компанії . Успадкувала бізнес в сегменті корпоративних клієнтів – виробляє сервери, суперкомп’ютери, системи зберігання даних, мережі зберігання даних, мережеве обладнання, конвергентні системи , а також займається побудовою хмарних інфраструктур.

HPE – глобальна компанія, що пропонує рішення платформи як послугу, що охоплює всю інфраструктуру від периферії до хмари та призначене для трансформації вашого бізнесу. Для цього забезпечується зв’язок, захист, аналіз та робота на основі даних та додатків, незалежно від того, де вони знаходяться, від периферії до хмари, щоб ви могли перетворити дані в практичні результати зі швидкістю, яка потрібна для досягнення успіху в сучасному світі.

Wise IT є ваш надійний партнер на шляху до цифрової трансформаці!

Предыдущая новость
Dell та VMware представили нові мультихмарні та платформні рішення
Следующая новость
Нова Перемога! – Wise IT отримала спеціалізацію Work Transformation!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню