1. Головна
  2. Новини
  3. Wise IT підтвердили статус Select Partner APC by Schneider Electric на 2021-2022 рр.

Wise IT підтвердили статус Select Partner APC by Schneider Electric на 2021-2022 рр.

0

Даним статусом ми підтверджуємо свій офіційний статус партнера, який надає нам право здійснювати консультації, продаж і технічну підтримку рішень APC by Schneider Electric на території України. Статус Select означає наявність сертифікованих фахівців, бездоганне знання всього продуктового портфеля АРС by Schneider Electric, бізнес з кінцевими замовниками та пошук нових можливостей для впровадження обладнання АРС by Schneider Electric.

APC  – американський виробник джерел безперебійного електроживлення, що забезпечують безперервну роботу обладнання, захист даних і придушення сплесків напруги.

Рішення компанії APC протягом майже чотирьох десятиліть є галузевим стандартом в області високонадійної інфраструктури електроживлення та інженерної інфраструктури ІТ-систем. Завдяки новаторським рішенням, які APC створювала протягом усієї своєї історії, продукти компанії завоювали популярність у всьому світі. Зараз вони використовуються в інфраструктурних рішеннях і рішеннях для управління та захисту даних, забезпечуючи безпеку організацій в різних країнах та регіонах, а APC є провідним постачальником систем для ІТ-підрозділів різних розмірів та поширює свою продукцію через величезну мережу торгових партнерів.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до наших фахівців за тел. +38 044 277 23 23 або еmail hardware@waseit.com.ua.

Предыдущая новость
В Google Meet з’явилася можливість змінювати фон на відео
Следующая новость
HUAWEI IdeaHub - рішення для відеоконференцій нового покоління

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню