1. Головна
  2. Новини
  3. Wise IT отримали компетенцію VMware Software-Defined Wide Area Network

Wise IT отримали компетенцію VMware Software-Defined Wide Area Network

0

Wise IT підтверджують високий професійний рівень фахівців компанії з реалізації та впровадження рішень програмно-визначених глобальних мереж отриманою компетенцією VMware Software-Defined Wide Area Network (SD-WAN).

SD-WAN – це програмна мережева технологія, яка постачає віртуалізовані ресурси до глобальних мережевих з’єднань, як по звичайному широкосмуговому Інтернету, так і по приватним каналам. Застосовуючи концепції програмно-визначених мереж до глобальних мереж, SD-WAN абстрагує управління трафіком і моніторинг від мережевого устаткування і застосовує їх до окремих програм.

За допомогою SD-WAN компанії можуть швидко розгорнути доступ до хмарних сервісів, створити новий віддалений офіс і динамічно маршрутизувати всі типи мережевого трафіку для оптимізації постачання  додатків і даних. SD-WAN дозволяє використовувати різні варіанти розгортання, включаючи повне хмарне чи програмне, апаратне або гібридне розгортання. Крім того, централізований оркестратор відстежує всю мережеву активність, надаючи аналітику і звіти в реальному часі, а також віддалено усуваючи будь-які проблеми.

Багато підприємств використовують глобальні мережі для підключення філій до різних критично важливим для бізнесу додатків, включаючи системи відеоконференцзв’язку, рішення ERP і CRM та багато іншого. SD-WAN дозволяє компаніям створювати гібридну архітектуру WAN, яка об’єднує кілька MPLS, мобільних і широкосмугових підключень в єдиний логічний шлях доставки додатків, який динамічно реагує на умови мережі. І, на відміну від традиційної глобальної мережі, компанії можуть задовольнити мережеві вимоги додаткових хмарних сервісів без надлишкового збільшення пропускної здатності мережі. 

За додатковою інформацією з питань впровадження технологій SD-WAN та консультаціями звертайтеся за тел. +38 044 277 23 23, електронною адресою vmware@wiseit.com.ua або до вашого облікового менеджеру.

Предыдущая новость
Залишайся в ритмі Wise IT!
Следующая новость
Fudo Security оголошує про вихід 5-ї версії Fudo PAM

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню