1. Головна
  2. Новини
  3. Як Wise IT допомогали великому холдингу з міграцією даних

Як Wise IT допомогали великому холдингу з міграцією даних

0

Медіа-холдинг Atlantic Group здійснили міграцію поштового сервісу на Google Workspace Business Plus

Atlantic Group – національний комунікаційний холдинг, розташований в Центральній Європі з головним офісом в Києві. Починаючи у 1992 році з відкриття першого в Україні рекламного агентства і першої комерційної медіа компанії, сьогодні Atlantic Group Limited (AGL) інвестує у розвиток сильних управлінських команд у секторах маркетингових комунікацій, ЗМІ та технологій. Компанія обслуговує понад 200 клієнтів у більш ніж 16 країнах світу. У структурі холдингу налічується 19 компаній, в яких працює 600 співробітників. 

Сучасним компаніям вкрай важливо мати безпечне та гнучке робоче середовище з достатньою кількістю альтернативних каналів зв’язку, інструментів та можливостей. Google Workspace Business Plus – саме таке інноваційне рішення з додатковими функціями захисту і адміністрування.

В січні 2021 року представники Atlantic Group звернулися до фахівців Wise IT з завданням здійснити міграцію поштового сервісу на Google Workspace та офіційно придбати ліцензії з оформленням бухгалтерських документів згідно з українським законодавством. 

Після детального аналізу замовнику був запропонований пакет Workspace Business Plus, тому що він гарантує безвідмовну роботу поштової служби з гарантiєю доступностi 99,9%. Це було необхідним і важливим показником для компанії з великою кількістю користувачів, які до того ж знаходяться в різних часових поясах.

План робот був визначений поетапно, щоб виключити ризики втрати даних та зробити процес міграції невідчутним для співробітників та їх повсякденної роботи. 

Фахівці хмарного департаменту провели технічний огляд системи, розробили детальний план проєкту.

Проект містив такі основні етапи:

  • Налаштування поштовоi системи так, щоб вхідні й вихідні листи дублювалися в нову систему (Google Workspace) на час виконання міграції.
  • Перенесення даних пошти основних користувачів, використовуючи вбудований сервіс для міграції (Data Migration Service) та додатковi сервіси компанії Google розроблені саме для міграції даних (GWMME, GWMMO та ін.).
  • Консультації щодо додавання пристроїв, можливостей керування різними типами пристроїв
  • Рекомендації щодо можливостей спільних дисків, ролей на спільних дисках та можливостей керування спільним дисками
  • Консультації щодо використання сервісу Сейф та його первинні налаштування.
  • Фахівцями Wise IT було розроблено навчальний сайт для співробітників компанії замовника. Сайт складається з текстових та відео інструкцій по всіх основних сервісах Google Workspace

Вже у лютому 2021 року співробітники Atlantic Group мали змогу повністю відчути переваги використання Google Workspace. Команда Wise IT вдячна за довіру та змогу допомогти у розв’язанні питання клієнта.

Предыдущая новость
FADU анонсувала SSD-контролер FC5161 з підтримкою PCIe 5.0 x4.
Следующая новость
Veeam Software пропонує спеціальні умови для придбання універсальних ліцензій на рішення Veeam

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню