1. Головна
  2. Новини
  3. Wise IT підтвердили партнерский статус Red Hat на 2021 рік – Solution Provider

Wise IT підтвердили партнерский статус Red Hat на 2021 рік – Solution Provider

0

Даним статусом ми підтверджуємо свій офіційний статус партнера, який надає нам право здійснювати консультації та продаж рішень Rad Hat на території України.

Red Hat – американська компанія, виробник програмного забезпечення на основі операційної системи Linux: Red Hat Enterprise Linux (поширюється по річній передплаті) і Fedora.

Програмні продукти, що розробляються компанією Red Hat, є основою для побудови надійних і функціональних інфраструктур, які вирішують критичні завдання бізнесу.

Компанія Red Hat випускає операційні системи, хмарні системи і системи віртуалізації, інтеграційне програмне забезпечення, рішення для централізованого управління ІТ-інфраструктурою.

Red Hat Enterprise – рішення, призначене для корпоративного використання. Продукти лінії Red Hat Enterprise Linux займають лідируюче положення серед дистрибутивів Linux для комерційного застосування. Родина Enterprise Linux була швидко адаптована і тепер підтримується величезною кількістю виробників ПЗ та обладнання. Вона має високу продуктивність, продемонстровану безліччю незалежних тестів, і супроводжується вичерпним обсягом послуг, що надаються Red Hat і його партнерами. В результаті, рішення Red Hat Enterprise Linux, поширювані разом з сертифікованим обладнанням, підтримують широкий спектр додатків рівня підприємства, надають можливості традиційних комерційних UNIX-систем зі значно нижчою вартістю в порівнянні з конкурентами.

За додатковою інформацією та консультаціями звертайтеся за тел. +38 044 277 23 23, електронною адресою services@wiseit.com.ua або до вашого облікового менеджеру.

Предыдущая новость
Google повідомляють про оновлення в чатах Google та Gmail
Следующая новость
Google BigQuery – лідер в Forrester Wave 2021 року: хмарне сховище даних

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Схожі новини

Меню